Gépépítés

Sziasztok!

Eloszor is mindenkinek boldog ujevet kivanok, illetve utolag is boldog karacsonyt.

Szeretnek egy uj gepet magamnak, amivel az unalmas esteimet eltudnam utni. Az igazi hobbim a peca, szoval a szamitogep arra kellene hogy mikor vege a melonak es otthon vagyok es nem a vizparton akkor ne unatkozzak. Amikkel regen jatszottam lol, wot, the witcher 2 stb, most is ilyen cimekkel szeretnek jatszani na meg a the witcher 3-mal.

4K FULL HD nem erdekel, szamitogep teren nem vagyok sznob.

200-250k-at szannek a gephazra.

Ebben szeretnem a segitsegeteket kerni hogy ennyi penzert mit eri meg bele rakni, full tudatlan vagyok sajnos a szamitastechnikaban.

Segitsegeteket elore is nagyon szepen koszonom!

Szia,

Sajnos jelenleg nem nagyon éri meg építeni, pofátlan magasak az árak. Érdemes 2-3 (?) hónapot várni, hátha mennek lejjebb, de erre nincs semmi garancia. Időről időre nézz rá Sutyomatic buildajánlójára, azzal nem lőhetsz mellé. (nem szentírás, de ha nincsenek nagy igényeid nagyobb változtatás nélkül mehet a kosárba)

1 Like

Az szép gépház lehet :smiley:

3 Likes

Vagy egy csúnya szerver :smiley:

Bár nem sok helyen, és inkább régebben volt divat, de van ahol gépháznak hívják a PC-t. Általánosban még a számtech tanárom is így hívta.