GépFelújítás

Üdv
Elgondolkoztam, hogy kicsit felújitom a gépem. (Jelenleg az ac vallhalla teljesen lowon fut 40-50fpsel.Ez a legújabb játék amit próbáltam) Arra gondoltam, hogy a jelenlegi configomat megtartva csak pár dolgot cserélnék rajta, hogy minnél kevesebből meglegyen az újítás. Örülnék neki ha a mai játékok olyan medium-high grafikán 1080p-ben 60-70 fpsel futnának. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit lehetne megtartani és mit kéne lecserélni a configból? Nem nagyon értek hozzá szóval ha esetleg kell valami más is a configomból akkor szóljatok.
A válaszokat előre is köszönöm.

Configom:
CPU: Ryzen 5 1500x
RAM: 8gb DDr4 2x4GB 3000MHz Corsair vengeance lpx (piros)
Videókártya: NVIDIA Geforce GTX 1050 TI
Alaplap:ASUS Prime B350-PLUS
Táp: Corsair CX550M
Ház: Zalman Z1 NEo

Mostani piachoz ez jó póén volt. :smiley:

Na kicsit hülyeséget félre téve vga csere kezdésnek, de az is 170k alsó hangon.
Igazából a tápon kívűl mindent cserélni kellene.

/off

A legolcsóbb “upgrade” ha nem pc specifikus játékokkal nyomod akkor egy series X/ps5 lenne egy gamepass/ps plus előfizuval

1 kedvelés

Összességében kb az egészet cserélni kéne . Erre nem éri meg költeni "fejlesztés " gyanánt .
Érdemesebb lehet egyben eladni és belefektetni az árát egy új gép-be de az meg alsó hangon 3-4k . Szóval ahogy fenebb is írták ha kevés a keret akkor egy új generációs konzol .

Köszönöm a válaszokat akkor marad ez a paripa.
A konzolt nem szeretem mert egy ac-t vagy valami hasonló gamet ejátszok azon de egy fps-t soha XD

A tápot is. (C kategória és gyenge is egy komolyabb előrelépéshez)

Lehet rá egeret és billentyűzetet kötni, alapból támogatja a konzol.

Az 1050ti nem mai budget, ha nem is nagyot akarsz előrelépni kisebb kerettel, én mindenképp eladnám, aztán egy 1060 a használt piacról meg +8 gb ram.

Ez így nagyon felejtős.

Ez pedig necces. 10xx-es szériát már nem épp “biztonságos” venni, kezdenek a végükhöz közelíteni.