Gépház véleményt kérek

Sziasztok!

Én egy Kolink Aviator gépházat nézegettem. Na most ha valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel a fajta gépházzal, akkor kérem írja meg legyen szíves :slight_smile: Amiben még gondolkoztam az vagy egy Kolink Punisher vagy egy Kolink Observatory. Várom ezzel a 3 gépházzal kapcsolatos véleményeket/tapasztalatokat! Előre is köszi :smiley:

A gépház alapvetően 2 dologtól függ:

• A belekerülő géptől
  • Az ízléstől

A kettő metszetét kell megtalálni. Szóval az első kérdés az, milyen gép kerülne a házba? A második pedig hogy mik az elvárásaid kinézetben, mi jön be?

Ami belekerül:
alaplap: asus rog strix b360f-gaming
proci: intel core i5-8500
proci hűtőt még nemtudom
ram: 2x8 gb hyperx predator
videókártya: asus rog strix geforce gtx 1660ti
táp: fsp hydro g 750w
ssd: samsung 970 evo (240gb)
hdd: toshiba 1 tb

ami meg elvárás kinézetben hogy oldalt plexis legyen, az eleje meg rgb-s, igazából az olyasmik amikről véleményt kértem :smiley:

A fentiek közül az Observatory egyértelműen jobb döntés hűtés szempontjából mint a másik kettő. Ha bejön, akkor azt vedd.

Attól csak azért húzódok vissza kicsit, mert ha pl aio procihűtőt veszek nemtudom hogy el fog e férni felül :confused:

A 8500-ra tök felesleges az AIO, csak bajod lehet vele, és mivel tuningolni nem fogsz, teljesítmény szempontjából is indokolatlan.

a 8500 csak egy ideig lesz, amíg nem fogok tudni váltani i7-re (max 1 év) csak most ez jön ki a keretből

B360-ban azt se fogod tuningolni, szóval mindegy.

Ha már ennyire fontos az RGB, nézz egy RGB-s léghűtőt ami az i7-et is elbírja majd, és befér a házba, és meg is vagy.

jólvan köszi :slight_smile: