Géphűtés

Sziasztok!
Vásárolni szeretnék processzor hűtőt és 3 darab RGB ventilátort a számitógépházamba.
Processzorhűtőnek őt néztem ki: https://www.arukereso.hu/szamitogep-huto-c3094/cooler-master/masterliquid-ml240l-rgb-2x120mm-mlw-d24m-a20pc-r1-p395294401/
Esetleg van valakinek tapasztalata vele? Mennyire hangos megéri e az árát és RGB fusion támogató alaplappal tudnám e irányitani a szinét gépen keresztül?

A 3 darab ventilátorról viszont ötletem sincs milyet kellene nincs túl nagy tapasztalatom hűtés terén. Milyet tudnátok nekem ajánlani Légszállítás és az RGB szempontjából, és persze tudjam irányitani ennek is a szinét gépről ha lehetséges.

Alaplap: GIGABYTE Z370P D3

Bocsánat az alap szintű kérdésért de inkább szeretnék biztosra menni :smiley:

További Szép Napot Mindenkinek! :smiley:

Milyen gépház? Milyen proci?
A jó aio-k kétszer ennyibe kerülnek.

zalman z9 neo plus a ház és i5 8600k a processzor
1éven belül nagyobb processzor vételre kerül sor
Meghallgatok minden fajta tanácsot lehet drágább a hűtés is ezért irtam nem igazán tudom mi számit jónak ebben a témában

Milyen hűtés van most a procin?

gyári hűtő van rajta ezt szeretném lecserélni

8600K-hoz nincs gyári cooler. De gondolom akkor a semmire sem jó Intel dobozos hűtő valahogy került a gépbe mégis?

Tudom hogy nincs hozzá viszont egy sima 8600oshoz kapott hűtőt tettem rá más hűtés híján (havertól öröklődött mert vett egy toronyhűtőt)

15-20k között szvsz:

1 Like

Nekem egy ilyen van a 8600K-n:

Semmi gondom nem volt vele.
“Longtime king of budget air cooling.” pcgamer.com

Ehelyett sokkal jobb opció a Black Edition-je ennek a hűtőnek

Be Quiet Dark Rock Pro 4 azt csók. Igenis tessék meg tisztelni a procit és költeni rá.