Google Chrome helyesírás-ellenőrzéssel baj van!

Szervusztok kedves Ninjon társaim!
Egy olyan problémával fórdulnék felétek, hogy kb 2 napja a Chrome minden magyar szót aláhúz, hogy hibás, illetve ha rányomok a javaslat megjelenítésére, akkor angol szavakat, neveket és helyszíneket javasól. Sajnos a helyesírásom nem a legjobb, illetve gyakran mellé is ütök, szóval ez elég nagy segítség.
Meg minden az egész szövegben alá van húzva, ami nem valami szép.
Kicsit utánna jártam, de a beállításokban semmi ilyet nem találtam, vagyis de, de ott csak szavakat lehet hozzáadni az egyéni szótárhoz. Nyelv elméletben magyarra van állítva, bár ha hozzá szeretnék adni másikat nem tudok (az egyik képen látható kék “nyelvek hozzáadása” gombra kattintva semmi sem tőrténik). A rendszer nyelv is magyar.
Csak a Chromban csinálja ezt, másban nem!
Válaszaitokat, segítségeiteket előre is köszönöm!
A képek:

Kis update: Újratelepítettem a Chrom-ot, illetve csináltam még gyári visszaállitást is, de változatlan a helyzet…:sweat_smile:

Az első képed kapásból azért izgalmas, mert nálam ez a felület van:

Ott valami nálad nem lesz jó.

nyelvet próbáltál már hozzáadni? Mert ezek nálam az alap dolgok (nem nyúltam semmihez nyelvügyileg), de nálad semmi nincs.

Igen, ez nekem is fura volt, hogy nincs ott semmi, illetve nem is lehet semmire sem kattintani, pedig a kék nyelvek hozzáasdása füllre ha rámegyek, akkor “kattintós kézre” változik a kulzor, mintha rá lehetne kattinta, de nem…
Megnéztem itthon másik gépen, és ott is az van mint nálad, minden ott van és tökéletes…
És tényleg semmit sem állitgattam el/át, egyszer csak ilyen lett… :frowning:

Egy telepítő-indításos javítást megérne a dolog. Nem nagy esély, de hátha.

Az AppData mappában levő Chrome dolgokat is töröltem, a programmal együtt, és most jó lett! :smiley:
(Bár, a beállítások változatlanok, de legalább már helyesen húz alá, illetve a szójavaslatok is jók)

Lezárva ekkor: #7