Google hiba lagg/high packet loss

Hello,hogyha megnyitom a chromeot vagy egyéb bongesztot akkor elkezd felmenni a packet loss-om, és lassan tolt a google meg barmi mas ami nettel kapcs. De jatekba a ping meg semmi nem valtozik,meg tsen a packet loss 25% stb.

Mi a kérdés? :smiley:

Amikor megnyitom a google-t akkor elkezd felmenni a packet loss-om tsen de game-be semmi

Ez nekem még mindig nem tűnik kérdésnek. Ha nem mondod meg mit szeretnél, nem tudunk segiteni, ráadásul nem adtál meg teljes konfigot, internet sebességet, semmit

Telekom 1000MB internet, 500mb le/fel lenovo legion y720 i5 7300 hq gtx 1060

De hirtelen mdgnyitom a googlet vagy barmk bongeszot akkor felmsgy a packet loss

Az interneted sebességéról csinálj egy tesztet inkább (speedtest.net)

És lassan becserkészve? :smiley:
Bocsi :smiley:

350 mb letoltes 300 feltoltes

A kérdő mondatot még nem vettétek suliban? Látom, többen próbálják kihúzni belőled, de jó AI módjára ugyanazt ismételgeted.
Mi az, hogy felmegy a pocket loss? Hova? Nekem a vérnyomásom szokott felmenni, és olykor le sem akar jönni… a pocket loss-od mellől -_-
Ha leírod, ez a jelenség miben mutatkozik meg (azon kívül, hogy megnyitod a böngészőt, ezen túl vagyunk), az segíthet megérteni a problémát, mert ilyet csak online multi játékoknál tapasztaltam, a lag egyik megjelenési formája. Böngészőben max. annyi, hogy lassabban tölt be az elérni kívánt weboldal :thinking:

Alig tolt be az oldal, meg mikor tsen beszelek akkor laggol masnak a hangja de a ping nem mdgy fel

Nagyon ügyesen leírod a jelenséget, de mire vagy kiváncsi mi a kérdés?
Segítek
Pl.: Mi okozhatja ezt? Hogy lehet orvosolni? és társai :smiley:

Wifiről vagy kábeles csatlakozásról beszélünk? vannak e más eszközök csatlakoztatva?

Net kabel

Az kellene hogy mitol vagy hogy orvosolható

Hálózati chip vezérlő friss?

Az alatt mit értesz higy hálózati chip? Lan kabellel van mdgoldva a net

Van egy vezérlő az alaplapba épitve ami miatt tudsz ethernetet használni, annak a drivere kell friss legyen

Es azt hol talalom meg melyik oldalon vagy valami?

Az alaplap gyártó honlapján a drivereknél.