Gpu 2

nekem van egy gépem abban van egy nem erős gpu ha azt átrakom egy másik gépembe amibe már van 1 az ugy jo ?

Ennél több információ kell, de nem, ez alapvetően nem így működik.

1 kedvelés

Első blikkre felejtsd el :slight_smile: Amúgy milyen kártyákról beszélünk (pontos típus) és milyen alaplapról a gépben, amibe rakni szeretnéd?

Csak az egyiket tudom gt740 az alaplap gigabyt 78lmt
De nem olyan fontos xsak azert mondom mer a fifa nem indul mikor meccset kezdem kidob

Felejtsd el, jah. Ezekkel nem fog menni, inkább szerezz be valami játékra alkalmasabb VGA-t

Hát á-á-ááá csi! az hogy kidob az nem biztos hogy VGA gond… ezer egy más is lehet.
Melyik FIFA??? ez egyik kérdés. Lehetőleg a gép többi alkatrészét is nevezd meg milyen oprendszert használsz?
Az hogy kevés neki a VGA lehetséges, DE spec én a FIFA 18-at egy olyan gépen játszom ami nem teljesíti a min gépigényt és mégis játszható minőségben fut.

Amd fx 8350. 8gb ram. gt 740 . Gigabyt78lmt . Win10 64bit

Hát a proci nem lehet neki kevés a VGAd-nak kéne tudni futtatni… RAM elég lehet…
Eredeti játék vagy torrentes? illetve melyik? és mi a pontos hibajelenség?

Eredeti fifa 18
Kepet hogy lehet berakni ?

Rá húzod a képet a hozzászólásodra, ahol írsz :slight_smile:

VGA Drivert Frissítsd le.

Hogy?

nVidia kártya szóval van hozzá program is…

Töltsd le rakd fel ezen belül egyszerűen tudsz frissíteni.

És igy mart jo lesz ?

3 szor kidobott egyszer nem irt semmit utana azt irta keves a memoria utana meg megint a directx errort irta

akkor a driver-t lefrissítetted? Ram 8GB elég ha megy is a 8GB a VGA meg nem lehet kevés… a grafikát dobd le minimumra és nézd meg úgy.

Oke

Ja es bocs nem gt 740 em van hanem 730

Nem jo