GPU problem

Sziasztok. Egy meglehetősen kellemetlen problémával kerültem szemben nemrég. A laptopomat egy éve vettem és nemrég be kaptam egy kicsit kellemetlen vírust. Mivel arra már nem volt keretem ezért a vásárlásakor egy ehhez hozzá értő ismerős rakott fel nekem egy kalóz win 10 64bit-es operációs rendszert. Minden rendben ment újra feltelepítettem a játékaimat stb. A gond akkor jött amikor az R6 kiírta hogy nincs megfelelő konfigom. Ezért átírtam a regisztrációs fájloknál azt 0-t 1-re mert az mindíg megoldotta. A laptop nem érzékeli a videókártyámat. Nem tudok Drivereket letölteni és megnyitni ezzel kapcsolatba semmit. A garancia még épphogy élt és egy bevizsgálás után visszaküldték hogy semmi baja és hogy próbálkozzak az alap operációs rendszer feltevésével és a megfelelő driverek feltelepítésével. Egy teljes win újratevés segíthet? Vagy meg kell vennem a windowst?

Ennyit nyugodtan kiadhatsz egy működő Windowsért :wink:

Ne gondolkodj rajta, ved meg a win10 kódot, rengeteg kellemetlenséget meguszol vele :wink:

És ha jelenleg is van windowsom és ezt megveszem akkor hogyan aktiválom be?
És akkor magától újratelepül a windows?

Fájlkezelő -> bal oldalt Ez a számítógép -> jobb klikk Tulajdonságok -> Másik termékkulcs megadása

És nekem a Retail vagy az OEM verziót kell választanom?

Mert nekem 64bites kellene és az oemnél valamit plusszba kell venni hozzá nem?

OEM-et csak 1 gépre tudod használni, a retailt pedig többre.

Tehát ha új gépet veszel vagy alaplapot / cpu-t cserélsz akkor a retail-t használhatod, újból, az OEM-t nem

és 64biteset kapok majd?

persze, de arra figyelj, hogy home vagy professional verziót veszel

Home > kuponkód: aksw10h -13% > 4.89 EUR

Pro > kuponkód: aksw10 -50% > 6.50 EUR

Egyébként én OEM verziót vennék, általában nem cserélgetjük havonta a gépet / alaplapot, így simán jó az is.

És ezt akkor lehet kiválasztani ami után kiválasztom az OEM-et? Így azért kicsit több lesz mint 4k XDD

kosárba rakod, checkout-olsz és beírod a kuponkódot

a google-vel számolva 4.78 euró 1551 Ft, 6.50 pedig 2109 Ft

de 12 dolcsi nálam. már nem fele annyi

https://psngames.org/software/windows/microsoft-windows-10-professional erre az oldalra dob

Ird be a kuponkódot…

hát leszed belőle 4%-ot sokat ér.

Nem tudom miről beszélsz nálam teljesen jó.

Betudod ezt nekem linkelni?

magát a kosarat és tartalmát nem lehet linkelni

de kiválasztod az oem-t, berakot kosárba, beírod a kupon kódot és ugyanezt kell hogy kapd…

De például nekem véletlenül sem ajánlotta fel hogy 64 vagy 32 legyen