Grafikus kártyám milyen játékokat bír el?

Tud valaki segíteni hogy a gt9600 grafikus kártya elviszi a GTA 5 fortnitot pubgt a segítséget előre is köszönöm

Az egy 10 éves VGA esélytelen, hogy bármi is elfusson rajta ami az elmúlt 5-6 évben készült. 1-2 szériával régebbi kártyák is küszködnek egy PUBG-vel nem hogy egy 12 szériával ezelőtti :confused:

Az mindegy hogy régi gépbe mostani alaplapot veszek meg grafikus kártyát?

Egy ilyen régi gépben mindent cserélni kell nem fogsz már kapni alkatrészt hozzá, vagy nagyon drágán.

Kb mennyi lenne egy valamennyire jó gép ? Legalább ha el viszi lowon a pubgt már az is jó lesz és majd ujitok

Itt választ találsz minden kérdésedre, innen nyugodtan választhatod azt a gépet amit a pénztárcád megenged.

1 Like

Ok

Nem illik a saját válaszodat megjelölni megoldásnak! Ezt tartsad szem előtt légyszives.
Megoldódott a kérdésed vagy még szeretnél valamit?

Bocs új vagyok nem értek annyira a VR fórumhoz

Tudja valaki hogy kb mennyi egy gt1030 ha lehet akkor euróba

GT1030
A 25K 310ft-vel átszámítva olyan 80€, bolttól függően.
Nekem is ez a kártya van, megéri. Bírja a mai játékokat, de csodát ne várj tőle.
Amint lehet GTX1050Ti 4gb.

Ja csak van egy kis gond nekem régi az alaplapom és szerintem nem megy hozzá egy gtx 1050

És valószínűleg a processzorod meg a ramod sem megfelelő egy új VGA-hoz. Hiába veszel egy jó VGA-t ha a processzorod nem tudja kihajtani sajnos.

Proci i5 rám 4gb azt szerettem volna meg venni

És milyen i5? Abból is van 8 éves darab.

holnap írok pontosab infot

Ez egy i5 750 egy 9 éves processzor, ez már semmilyen új VGA-val nem fog elbánni normálisan.

hali tud valaki segíteni hogy ez szerintetek jo gép?
https://stolne-pocitace.heureka.sk/hp-slimline-260-a180nc-y4k50ea/specifikace/#section

Vagy valaki tud ajánlani pc ha lehet akkor olcson a játékok amiket szeretné játszani vele az pubg gta v fortnite

Nekem is ilyen van egy 1050Ti-vel párosítva, többnyire csak online játékokkal játszom, de még nem tapasztaltam bottleneck-et miatta.