Grand Theft Auto 5 Könnyű pénzszerzés (Single Player)

Sziasztok! 3 azaz 3 napja vásároltam meg Play Station 4-re a GTA V-öt…Viszont ami érdekel,hogy az ékszerboltrablás után amit kapok 200x ezer dollárból hogyan tudnék mégtöbbet csinálni már a játék elején a többi Heist előtt?
Köszönöm a szíves segítséget ^^ Ja és,ha van valakinek kedve picit Onlineozni az megtalál Bazsy1990 néven PS-en :3

A legjobb megoldás szerintem a részvények vásárlása és eladása.

És ott melyikekkel érdemes foglalkozni? Nem vagyok még nagy mágus a játékban így láttam,hogy egyiknél zöld felfelé mutató nyíl van míg a másiknál piros lefelé mutató nyíl van…megvettem a legdrágábbat amikor zöld volt de másnapra a profitom már mínuszos lett…

Például a fegyverbe (Ammu-Nation). Minél több fegyvert vásárolsz annál értékesebbek lesznek a részvényeid.
Vagy a kocsikba. Minél több autót robbantasz fel az egy plusz autó vásárlást jelent és így ez a piac is növekedhet. Bár ezt nem próbáltam ezért biztosat nem tudok mondani.

Single Player részével már vagy 2 éve nem játszom ezért lehet, hogy módosultak ezek a részek a játékban.

Esetleg ez vagy ez segíthet egy kicsit

Na akkor tözsde alapok.
A felfele mutató zöld nyíl az, hogy emelkedik az árfolyam. Értelem szerüen a piros pedig az, hogy esik.
Egyszerű a szabály mindig arra kell törekedni, hogy a forduló pontokon vegyél és adjál el részvényeket.(Legalacsonyabb/legmagasabb érték)

És az autós cuccal melyik részvényes foglalkozik?

Ha ezt követed, akkor annyi pénzed lesz mindhárom karakterrel amennyit el sem tudsz költeni.

Na ezért érdemes ezt a közösséget választani ^^ Segítőkészebbek vagytok,mint a Facebookos csoportokban :3 Az összes itt lévő tippet megpróbálom :slight_smile: Köszi a segítséget :slight_smile:

Fogalmam sincs hogy melyik. Mint mondtam nem próbáltam az autós részvényeket. Csak hallottam, hogy lehet olyat is.