[Grand Theft Auto V] (GTAV) [Online] Társ és csapat keresés

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy van e olyan aki szeretne egy komoly normális társaságban GTA Onlineozni trollok nélkül… Tudok csinálni privát public sessiont hogy ne tudjanak csak úgy bejönni… jelen pillanatban egyedül vagyok bizonytalan ideig amúgy ketten szoktunk menni de érdekelne hogy van e olyan aki jönne és elege van a sok trollkodásból ha épp ceozni akarsz vagy Mc munkát végezni akkor tudnánk nyugodtan a másik zavarása nélkül megtenni

Köszönöm.

STV112LAzy néven vagyok social clubbon SRLY saját crew be
…További szép napot

(GTA V - Online) [PC] csapattárskeresés Heistezesre!
[GTA V Online] [PS4]
[GTA V Online] [PS4]
(GTA V - Online) [PC] csapattárskeresés Heistezesre!

Szia, érdekel. Küldtem requestet.

Elfogadtam :slight_smile:

Szia, küldtem friend request-et IntiXRock néven! :slight_smile:

Szia elfogadtam , köszi illetve már küldtem is invet :slight_smile:
Azaz próbáltalak invelni

Hali en PS4 re keresnek emberkeket akik aktivak es lehet moneyt farmolni rendesen :slight_smile:

Jól hangzik. Sajnos egyelőre nem tudom megmondani mikor érnék rá gta-zni, de érdekel a dolog. Amint tudok írok én is, vagy küldök requestet thottee névről.

En valoszinu 26.atol leszek :slight_smile: a nevem HumbertoHU

Sziasztok!
Jól hangzik az ajánlat meg az együtt játszás is.
Én elkezdtem az online-t de még a heisteket sem csináltam meg mert ismerősök hívtak ceozni és aztán nem estünk neki. Szóval még a heditek utáni bónusz cash is benne van nekem úgyhogy ha van más is aki még nem csinálta meg a heisteket se és jol jönne neki egy kis extra cash azokkal végig kéne tolni. Mert asszem csak akkor adja ha ugyanazokkal az emberekkel zolod végig mind.
De ettől függetlenül bármiben benne vagyok :slight_smile:
A nickem Gtaban is ua mint itt és mint mindenhol: Zuzzancs

En pc n tolom , akkor en mennek jo lenne meg ha lennek 4en akkor kuldeteseket is tudnank csinalni:)

@humbertohu nem kell küldi ha van 1 ceod meg bunkered… szerintem fontos h ne MC-d legyen mert ha mc vel tolod a bunkert akkor azt megtámadják a npck… persze ha van mc-d akk paleto bay os coke lab és ez a 2 izi money :slight_smile: 1 privát pubon

@Zuzzancs Felvettelek… gondolom akk a fleeca sincs abba besegítek …

Részemről fejlemény h munkám miatt alig vagyok online szóval bocs ha nem válaszolok vagy alig vagyok online :slight_smile: Illetve ha nem fogadom el egyből a felkéréseket

Gondolom nincs meg az se. Annyi hogy az első heist volt meg hogy tudjak utána indítani meg ugye lakás amiből indíthatok. Am csak Ceo küldiket toltunk MC questeket meg autógyűjtögetést.
A heisteket azért akarnám üegcsinálni mert fun meg mert ha ugyazokkal toljuk le akkor asszem fejenként 1vagy2milla bónuszt ad még. Nem tudom hogy ez még működik-e :slight_smile:
Este ha felérek pestre majd belogolok és elfogadom az invet :slight_smile:
Illetve meló miatt én leginkább esténként vagyok jah és PC-n :wink:

Ha a heisteket egy huzamba ugyan azzal 4fos csapattal vegig toljuk halal nelkul akkor 12 milla fejenkent , 7 ora kb megcsinalni es kurvanehez ja es hard on kell csak akkor jar a sok milla , en meg sose csinaltam es nagyon jo lenne:) :slight_smile:

Ez elég jól hangzik :smiley: Már csak az kéne hogy meglegyen az a 4 ember :smiley:

En tuti vagyok holnap is egesz nap ma nem tuti de holnap tolhatnank fasza lenne :slight_smile: irjon akinek van kedve vagy jeloljon
HumbertoHU

Nem kene egy kozos klan?

Mivan nem jatszunk?

Nekem ma nem valószínű hogy jó, max 21 után de az se biztos.
Holnap (péntek) az viszont jó lehet meló után ilyen 18-19 órától :smiley: