[Grand Theft Auto V] (GTAV) [Online] Társ és csapat keresés

Hali, en sem nyomtam meg le a heisteket, benne lennek. Funkiigroove vagyok SC-n is. Vegyetek fel nyugodtan :slight_smile:

Sziasztok!
Aktív még a dolog? Szívesen csatlakoznék. Aquasheep9115 a SC-om, invet küldtem.

Sziasztok! Én is szívesen csatlakoznék .C20H25N3O a nevem ott.

Sziasztok én írtam h nagy ritkán tudok csak lenni de aki gondolja vegyen fel :slight_smile:

Én is szívsen játszanék veletek,főleg heisteket mert randomokkal majdnem hogy lehetetlen,meg mire megtellik a lobby nagyobb szakállam lesz mint Gandalfnak.Jelenleg sorban csinálom a heisteket a bónusz pénzért,épp a human labs-nél járok de képtelenség normális party-t találni. :frowning:
név:IronShaq

Szia ha van kedved gyere most hetvegen is leszek fent! :slight_smile:

Engem is érdekelne ,de előtte megkérdezném ,akkor is áll e a ,deal" ha tegnap léptem be először onlineba és nem nagyon vagyok otthon a ,szakkifejezések":joy: és az online világában, nyugodtan mondd azt ,hogy ,Az nem a legjobb" nem sértődök meg!

De nagyon jól állok hozzá és fejlődni is akarok!(Ha jöhetek küldök invet)

A továbbiakban ez lesz a Grand Theft Auto V (GTAV) Online társ és csapat kereső topic.

“Fontos, hogy mindig legyél körültekintő! Ha szeretnél létrehozni egy új bejegyzést, akkor előbb keress rá, hogy hátha már valaki kérdezett hasonló ügyben. Csak miután teljesen biztos vagy abban, hogy nem indítasz egy ugyanolyan témát, mint amit valaki más előtted, akkor kezdj bele az új bejegyzés létrehozásába!”

(Részlet a Fórum szabályzatából)

Ezért megkérlek titeket, hogy új topic-ot ne hozzatok létre a továbbiakban erre a célra, inkább itt írjatok bejegyzést.

Multiplayer game-ről van szó, ha egy olyan topic-ba írtok, ahol már vannak páran, akkor gyorsabban rátaláltok egy társra. Ezért inkább egy topic legyen, ahol társat kerestek. Ez minden multiplayer game-re vonatkozik!

A megértéseteket köszönöm!
Jó játékot és további jó Fórumozást! :v:

én is tolnám a GTA-t sácok vegyetek fel PakLee. a nevem és az a pont ott van a végén igen :smiley:

Engem is érdekel a dolog. Szívesen játszok normális társaságban. a GTA-s nevem easyrider0725

Sziasztok egy profi GTA Online játékosra lenne szükségem 3 társam mellé heistezni.
Aki szeretne nevem prodead123 minimum 90 szint.

Valaki tolja ps4en?ha igen akkor ott deadlyke néven megtalaltok

Sziasztok! Zsef1000 neven vagyok fent. Ha vki gondolja.

Hali! Csatlakoznék én is de nem tudom hogy mikor tudok pontosan játszani. A Biker dlc miatt vettem meg a játékot mert hatalmas chopper/cruiser fan vagyok. Igyekszem minél realisztikusabban MC-zni. Remélem ez nem okoz gondot. :smiley:
Richat98 a nickem SC-n.

Sziasztok! Stefanio98 néven vagyok fent, ha valaki gondolja.

Hali! Én ebben a pillanatban vásároltam meg a gémet, annak a reményében írok, hogy esetleg akad itt olyan aki szeretne velem játszani. Steamen a Smokey. néven vagyok megtalálható.

Hali, hogy tudok olyanokkal játtszani akinek xboxa van? Pc-n nyomom, akkor venném meg a multit ha működik a cross platform xboxra. Sry nem találtam ide vágó topicot.

Sziasztok, Heistelésre, CEO-zásra, MC Klub küldetésekre és random freeroam baromkodásra (is) keresek normális, komoly társakat. Social Club nevem: daichi_dunken

Sziasztok,

Lenne kedve valakinek MC, CEO küldizgetéshez és Heistekhez? Elég unalmas és fárasztó random eberekkel :slight_smile: Főleg esténként vagyunk fent. 2en szoktunk játszani, még 2 ember kellene.

Szerk.: PS4

Nekem lenne kedvem
nickname: panasammo
jelölj és játszhatunk