[Grand Theft Auto V] (GTAV) [Online] Társ és csapat keresés

bejelöltelek
nickname-em: panasammo

Hali! Aktuális még?

Sziasztok! Aktuális még? Valakinek lenne kedve hétvégén játszani?

Sziasztok! Aki keres normális 20+ éves embert heistre,fun,race vagy bármi jelöljön.
Steam: http://steamcommunity.com/id/mcrea

Sziasztok!
Esetleg van olyan, aki tudna jönni egy kicsikét GTA V - Onlineozni pénzt gyűjteni?
6-os szintű vagyok :smiley: ma kezdtem a játékot szóval nem árt, hogyha olyan jön, aki tud is Heist küldit indítani :slight_smile:

Social Club Nevem: futyimero
(NE Kérdezzétek miért ez lett a nevem :D)

Max. 22:30-ig vagyok, de holnaptól olyan 9:00 vagy 10:00-tol nyomhatjuk :wink:

További szép estét mindenkinek!

Hello

Én szivesen nyomatom veled ha akarod most 166-os vagyok de mindjárt meglesz a 167

nevem panasammo ott is mint mindenhol
persze ez az ajánlat csak akkor áll ha te is PC-n nyomod mert ugye a cross-paltform nem játszik

kb így: 8.00-tól elérhető vagyok de nem vagyok fent csak ha valaki szól hogy játszani szeretne velem egészen 11-13 óráig ez változó utánna kb 1 óra mulva vagyok megint elérhető egészen 18.00-ig mert akkor haverral nyomjuk a Rianbow-t
Hétfőn és szerdán ez anniban más hogy ott délután nem érek rá de a délelődt szintén szabad

Király, akkor bejelollek :slight_smile:
Ma nem jövök már többet :smiley:
Összeallitom a gépemet aztán OFF
Holnap olyan 10:00tol játszhatunk van kedved…
PCn vagyok egyébként :slight_smile:

rendbenvan akkor holnap ha másnem rj itt a fórumon nekem egy privátot vagy ha van steam-od akkor ott is bejelölhetsz és akkor azt azonnal látom ha írsz

Sziasztok!

Jelenleg 24-es szinten keresek társakat, csapatot mindenféle jóra a GTA világában :smiley:

Platform: PC
Social Club: BigDean910711

Aki gondolja, jelöljön nyugodtan. :smile:

szia én Lapka005 néven foglak bejelölni és azt szeretném megkétdezni hogy te mennyire szereted a heistelést? mert nekem sok szükségem lenne 1 ceo ra csak nincs rá keret és nem tudok kivel heistelni

Akkor becsatlakozok én is: Salays néven megtalálható vagyok eme nemes játékban, jól jönne pár ismerős :slight_smile: Tesóm játszik inkább ezen az accon, de van hogy én is hozzá tudok férni :smiley:

@lapka_005 @SalaysHUN Bocsi, hogy csak most 1 hét után válaszolok, elfelejtettem nézni a fórumot… :smile: Mindkettőtöket bejelöltem Social Club-on, remélem fogjuk tudni nyomatni közösen.

Üdv mindenkinek, kezdő játékos vagyok GTA Online világában jól jönne pár ember akivel együtt lehetne tolni, hasonlók :smiley: Jelenleg ott tartok, hogy 51 szintű vagyok, igyekszem csinálgatni Heisteket, de hát random emberekkel kicsit nehézkes. Rockstar Social Clubon belehet jelölni aki szeretne: NP_Nani néven :smiley:

Sziasztok,
Mancunianh néven megtaláltok, ha van kedvetek és kell esetleg még ember a csapatba, vagy a sessionbe.

Szevasztok. Nem igazan akarok kerdesem miatt uj topicot nyitni. Kérdésem az lenne ma megvettem GTA V öt. Gondoltam online előtt végigtolom single részt. Kérdésem az lenne olvastam erről a trade dologról régen. A Lester küldetéseket végére hagyni majd bevasarolni es akkor lesz legtobb penzed is jatek vegere. Ez még igy él megy működik?

Szia!
Nem hiszem, hogy kiszedték volna belőle. Hagyd a végére a lesteres küldiket, és majd vásárolj be a részvényekből, ha már sok pénzed lesz:D

Sziasztok!
1 csapattársat keresnénk barátaimmal GTA V Online-hoz. (Főleg Heist küldetésekhez) A szint nekünk nem számít, mert mi is alacsony szintűek vagyunk még.
Platform: PS4

Sziasztok társakat keresnék nem csak heistek+küldetésekre akár funolásra is!
Nem rég kezdtem még tanulgatom az online részét a játéknak.
Azért keresek társakat mert kezdtem észrevenni az Online részéhez kellenek barátok különben randomokkal nem nagyon fog menni vagy max nehezen.
Aki gondolja segítene/csatlakozna itt felvehet:
Social club: https://socialclub.rockstargames.com/member/Reyik7/
Steam: https://steamcommunity.com/id/Reyik
TS3 szerverem is van ahova felmehetünk.

Szia!

Én szivesen mennék akár ma is.
Viszont tudunk discordon beszélni? Nekem sajna nincs ts-em.

Hali! Mivel minden ismerősöm TS-t használ és saját szerverem is van így a Discordot hanyagolnám. Anno próbáltam akkor sem akart normálisan működni. Ha kell segítség TS-ben segíthetek csak vegyél fel valamelyik platformon! :slight_smile: