Grand Theft Auto V - Steam -40% Május 30-ig

35,99€ akciósan.

Szerintem instant buy! :slight_smile:

2 kedvelés

Szerintem még így is drága, 2013-as játék :smiley:

1 kedvelés

Picit drága, de megéri az árát simán. :smiley:

Az eredeti árát már én is sokallom, de ennyit ér a multi annak aki eddig kihagyta szerintem.

Én 1 hete vettem meg eredeti áráért, de kicsit én is sokalltam. :smiley:

Ahh akkor gondolom kaparod a falat :smiley:

1 kedvelés

Jah, nem örültem neki, amikor láttam, hogy most mennyibe kerül. :smiley:

1 kedvelés

10 euró felett minden drága! :smiley:

1 kedvelés

EZT NEM HISZEM EL!!! Nagyon régóta várok gta 5 leárazásra egészen most hétvégéig mikor meguntam és megvettem, megbeszéltem párommal mert azért együtt élünk és mégsem 10 forintról van szó nagy nehezen belement ígértem neki egy hasonló értékű vásárlást a plázában amit én is végig szenvedek vele(biztosan tudjátok milyen az aszonnyal a ruhaboltba) erre rá 3 napra leárazzák??? Kész teljesen kiégtem, és még mehetek shoppingolni is órákat a kurva plázába. #fckurockstargames #nemakarokshoppingolni

4 kedvelés

HAhaha na ez a fail. (mármint a plázásás) a leáráazás pusztán spontán szopóág, jártam már én is így párszor… de gondolj bele, milyen érzés lehet annak, aki 10 éve két pizzát vett és mai árfolyamon számolva 40 millió dollárnyi bitcoinnal fizetett érte :smiley:

3 kedvelés

Mit lehet csinálni egy plázában? Sosem értettem. Igaz én más generáció vagyok. :slight_smile:

Hát tőlem kérdezhetet, fogalmam sincs, bemegyünk 10 boltban 200 ruhát megnéz és felpróbál, amúgy nem ilyen plázacica, ritkán vásárolgat de akkor nagyon… Én meg ha megunom próbálok bemenekülni valami elektronikai üzletbe de az sem köt le elég időre. :smiley:

Szerintem is drága, bár annyira nem hiányzik, azért max 5k-ért betenném a könyvtárba jobb napokra :smiley:

1 kedvelés

This topic was automatically closed after 6 days. New replies are no longer allowed.