TheVR Fórum

Green Hell segitseg

Sziasztok, valaki tudna nekem segiteni a Green Hell jatekkal kapcsolatban? peldaul hogy miert nem birom elinditani, inditas utan kb 5 masodpercre kidob egy ablakkal hogy kuldi a microsoftnak a problemat, de a hiba okat nem irja ki es persze nem indul el… PC: I7 7700K , 16 Gb, Rx580 8 Gb, SSD-rol fut. Regebb gond nelkul ment,de ma telepitettem fel ujra hogy majd megint nekifutok a frissitesek utan… Video kartya driver frissitve lett, de igy se indul… Valami otlet? Koszi elore is…

Honnan származik pontosan a játék?
Napló mit mutat?
Játékfájlok ellenőrzése?

Steamen vasaroltam… De ebben a pillanatban sikerult megoldani a problemat tobb oranyi olvasgatas utan :smiley: A problema vagy hiba uzenete ez: Unity 2019.3.9f1_e6e740a1c473 … Egy dll fajlt kell kitorolni a jatek mappajabol es utanna fut a jatek… Legalabb is nekem mukodott… Ha esetleg valaki meg talalkozna ilyen hibaval szivesen leirom hogy mit kell kitorolni… Az info a fejleszto csapattol szarmazik… remelhetoleg kijavitjak ezt a hibat majd.

3 Likes

Szerintem elég, ha linkeled a cikket/oldalt ahol a megoldást találtad, sokkal egyszerűbb mindenkinek.

2 Likes

Itt a megoldas(a teljes linket nem tudom berakni mert onnan meg navigalni kell tovabb): UPDATE: I contacted the devs support team and they sent me this solution. It worked for me! Thanks Devs!

“Thank you for your report. We are working on a fix for this issue.
For now please try this: > Right click on the Green Heel game> Properties> Local files> Browse local files> GH_Data> Managed> delete file: AuraLayerManager.dll> Restart Steam.“

4 Likes