TheVR Fórum

GTA 5 ALT:V Hiba

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Szerettem volna kipróbálni a GTA rp világát. letöltöttem az ALT:V majd telepítettem, elindítottam a játékot kidobott egy hibaüzenetet. Ezt sikerült megoldani, a windows defenderbe hozzáadtam a kivételekhez az ALT:V mappát. Elindul a játék, kijön a Rockstar logó, majd a tudomány annyiba marad, nem kapcsol be. Próbáltam a sima GTA elinditani steamból, de itt sem kapcsol be.

Nem tudom. Sajnálom. Azt sem, hogy min akarod elindítani.

Itt a számítógép konfigurációra gondolsz?

szia, igen.
@Zsolti86 ezt szerette volna írni, csak félrenyomott pár gombot:

“Szia, ennyiből sajnos nem lehet tudni, írj kérlek egy configot és ellenőrizd a játékfájlokat kezdésnek”

4 Likes

Legfrissebb windows 10.
CPU: AMD A8 5600k
RAM: DDR3 8gb
VGA: Nvidia Geforce GT 1030
Alaplap: Asrock FM2A75 Pro-4M
Köszönöm előre is a segítséget!

Azóta már egy újabb hiba is előjött. Próbáltam többször is újrarakni a játékot, a microsoft Visual C++ (évjárat szerint) telepítettem, töröltem, majd ismét telepítettem, de ez sem segített a megoldásban. DirectX is fent van a gépen, azt is töröltem majd újra felraktam. De még mindig az a hiba. Fix 0x000007b GTA V Error EASY | 2021 Multiple solutions - YouTube a videó alapján is próbáltam megcsinálni, de semmit nem segített.

Szia!

Megtippelem, hogy a

alatt, nem a Windows frissítést érted, ill., hogy nem licenszelt a Windows-od, hanem valami torrent-es sz@r.

Innen tölts le egy telepítőt és pakold újra a win-t: https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10

Licensz kulcsot pedig (pl.) innen vehetsz fillérekért:

Amennyiben nincs rá kereted, hogy megvásárold, írj nekem privát üzenetet.

A másik topikot pedig töröld légy oly szíves.

2 Likes

uuuu én is én is :blush:

én ezt szeretném kérni, ha lehet akkor a revolution top változatot, de nem vagyok telhetetlen, a challange is elég, ha szűk a keret :innocent:

viccet félretéve, hatalmas pacsi a gesztusért :v:

1 Like

Ha lenne annyi pénzem, csak a színét kérdezném, hogy milyen legyen. :slight_smile:

1 Like

Ezzel az üggyel például mi lett?

1 Like

Azzal is semmi, ahogy gyanítom ezzel sem lesz más. Kérdés jön, de válasz már nem igazán. Köszi, hogy eszembe juttattad azt a topikot, szerintem én kiszálltam, fölösleges olyannak segíteni, aki teszik az egészre.

Elnézést kérek mindenkitől, hogy több topicot nyitottam a kelleténél. A Steamos verziónál sikerült megoldani a problémát. Írásvédett volt a steam mappa, amióta módosítottam a hiba eltűnt.
Megpróbálom újrarakni a Windowst, remélem az majd megoldja a problémát.