[GTA V] Magyarítás

Sziasztok

Az lenne a kérdésem ha megvan eredetibe a játék ezt már esetleg valaki használta és van valamilyen tapasztalata vele és ki lehet-e egyszerűen kapcsolni mielőtt belépek az onlineba? Mert tudtommal single playert lehet moddolni igaz?
Köszönöm :grin:

A harmadik hozzászólásra célzok.

Internetróóóól

Szia! Mi fordítjuk! Van hozzá egy komplett programunk, ami pont azt csinálja amit mondtál!
az oldalunkon ott van minden infó: http://filerise.hu/projects/Grand_Theft_Auto_V_-_Beta_2.0 :slight_smile:

A megbuherált nyelvi fájlok miatt Multiplayerbe mennyire szol bele a magyarítás?

Amég aktiválva van a programban a magyarítás, addig letiltja az online lehetőséget! ( a játék úgy fogja érzékelni hogy nincs net) Így teljesen biztonságos! :slight_smile:

Korrekt megvalósítás és hibavédelem! :smiley:

De miert?

Mert amikor hurutosan köhögünk Fluimucilt szoktunk bevenni. :smiley:

Ha te mondod biztos… :?

Bocsi. Egy félresikerült poén akart lenni.

Jah, hogy reklam…bocs en hibam :slight_smile: nem nezek TV-t mar 17 eve…de ra google-ztem :slight_smile: Igy mar vagom XD

Én se nézek tv-t és ebben a TV2 agyfasz gamer riportja erősített meg, hogy soha nem is ülök le elé :smiley: Csak a fél internet is ezzel a reklámmal volt tele anno és nem lehetett mellette elmenni :slight_smile:

Magyar oldalakat se nagyon olvasok…sot YouTube-on is csak a TheVR-t nezem :slight_smile:

Talan ezert is nem ertem ezt a nagy magyaritas maniat :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Valakinek nagy segítség a magyarítás. Van akinek amúgy nem feltétlen kellene, de nem mindent ért meg. stb.

@DanX27 na nekem pont ez a szituáció

Hiszitek van sem, én fordítóként sem értek mindent. Annyi kifejezés van, szállóige meg minden, hogy ezeknek mindig utána kell nézni! De hasznos a folyamat, mert közben mi is tanulunk! :slight_smile:

Sziasztok!
Ha már a magyarításról van téma, nekem sajnos a Filerise-os valamiért nem jó!
Sztori Módban végtelenül kezd tölteni a játék, el se indul!
@porfogo ha itt vagy, tudnál nekem ebben segíteni? Irtam a Discordon, de senki nem segít!
Ha kikapcsolom a Mod-ban a magyarítást akkor normál felületen elindul a játék, majd kevés töltés után be is lép a sztori részbe!
U.i.: A játék eredeti, steam-en vásárolva! A rendszer ami Win10 is eredeti!