GTA5 47 fps

Sziasztok!
Az létezik hogy evvel a konfiggal akármilyen beállításra teszem a grafikát 47~50 fps-t produkál??!

Ryzen 5 1600X
Asrock AB350 Pro 4
2x8GB HyperX DDR4 3066MHZ
ASUS ROG STRIX 1070 8GB 256 BIT
Chieftec smart 650W táp
1db samsung 256GB SSD
1db kingston 240GB SSD
Válaszokat köszi előre is.

Nézd meg ebben a két slotban van-e a memória. Ha single channelben hajtod akkor nem csoda.

Ezen kívül, ha nem szétmoddolt a játék, félre konfolt FPS limiter, Afterburner, vírus vagy hasonló akkor passz.

Ezt meg inkább meg se láttam. :slight_smile:

1 Like

Köszi a választ!
a modulok abban a slotban helyezkednek amit leírtál és parancssorban ellenőriztem a memória frekvenciát 3066MHz-en pörögnek.
a tápra én is azt mondom,hagyjuk,ha lesz rávaló kap egy jobbat de remélem nem ez a probléma forrása.

Illetve a játék részéről annyi hogy ezt legfőképp RP szerveren tapasztalom Story mode-ban sokkal simább de arról találtam egy írást a neten hogy ugye a storymode-ra nem jönnek különböző update-ek stb az online szervereknél meg folyamatosan fríssitenek.

Hát nem tudom hogy az RP mod / szerver kommunikáció mennyi plusz teher, de könnyen lehet az korlátozó tényező. Lehet az szever tickratehez igazodik ilyenkor, tudja tök hogy van kódolva.

Amit nézz meg hogy a resolution scale ne legyen elállítva, akkor gyakorlatilag nagyobb felbontásban fut és vissza van skálázva.

UI.: Frame Scale vagy mibánatnak van csúfolva Advanced menü alatt. Az legyen 1.0-án, vagy ha van OFF akkor azon.

1 Like

Ez a beállitás a játékban található?
milyen értéken kell lennie alapértelmezetten?

Köszönöm a segítséget!

1 Like

Meg is van a probléma forrása.

1 Like