[Guild Wars 2] (GW2) [PC] Guild/Játékos kereső

Sziasztok
Nem tudom játszik-e valaki a Guild Wars 2-vel, vagy kiszeretné-e próbálni. Én és egyik haverom már évek óta toljuk ezt a játékot, csak kéne még valaki, akivel lehetne játszani. Az se baj ha kezdő vagy.
A játék ingyenes, de vannak korlátozások. A teljes játék élményt akkor kapod meg ha megveszed a (jelen két darab) kiegészítőt.

Rengeteg dolog van a játékban:

-Mély összetett sztori
-Nem szokványos küldetések
-Élvezhető map felfedezés
-Guild rendszer, Guild eventek
-Aréna alapú PvP (van ranked is)
-WvW(gyakorlatilag olyan PvP, ahol 4 hatalmas mapon harcol egymás ellen 3 szerver, vannak ostromok is)
-összetett crafting rendszer
-rengeteg dungeon, crafting rendszer

És rengeteg nem megszokott, új rendszer
Rengeteg magyar játszik vele.
És fontos, hogy Piken Square szerveren játszunk!!!

Szia!

Már elég rég megvettem a játékot, de nem sok időt játszottam vele, főleg mert az akkori gépem elég gyenge volt hozzá és társaság sem volt.

Maga a játék elég érdekesnek tűnt viszont. Szívesen játszanék veletek, amennyiben áll még a meghívás :smiley:

Persze hogy áll még, de tanulás miatt nem volt időm nézni a fórumot.

Hello!

Én is játszom vele, majd ha kicsit lecseng ez a tanulós időszak tolhatjuk együtt! :slight_smile:

Nekem pedig nem jelzett, hogy jött válasz :confused:

Akkor ha ráértek írjatok egy nevet és összehozhatunk valamit

Sziasztok! Én most kezdtem el nem rég a játékot most vagyok lvl35 Ha esetleg áll még a dolog akkor szívesen mennék. :smiley:

Üdv mindenki!

Guild Wars 2: Heroic Edition: 3JJD12-1SNB8-NLS6-WC9-MSQ2RB2
Guild Wars: Nightfall: 1RRCP-M8P7M-GLR6N-9M6HN-GPKQG
Guild Wars: Eye of the North DLC: 1MM78-CB3D1-24916-JM7M4-FKGP3
Guild Wars 2: Toy Mini Eye DLC: 311CTH-SJKGB-LFGP-XF8-RXSHNQN

Ha valaki hasznát veszi valamelyiknek, csapjon le rá! Csak annyi kérésem lenne, hogy jelezzen vissza, aki aktiválja valamelyiket.