Gyerekként mi akartál lenni?

@dedi222 : te is Batman? :smiley:

Gyerekként én is Paleontológus akartam lenni. :smiley:

A Sötét lovagban azt mondta a denci,h azért van maszkja mert Batman bárki lehet. Szóval hajrá @dedi222 és @szikla85 :wink:

Hát én katona akartam lenni, végül hegesztő lettem. :smiley:

én, mint a legtöbb kislány állatorvos akartam lenni xD már lemondtam róla, de még mindig nem tudom mi a pontos cél:D

Én tudós vagy kutató akartam lenni aki nagyon okos, egy csomó mindent feltalál/felfedez. (Biztos túl sok Dexter Laboratóriumát néztem anno. Még akkor nem ismertem Vasembert :smiley: ).

Én szakács akartam lenni :joy:
De a végén inkább abbahagytam látván hogy milyen is a dolog a való életben…

Gordon Remsey elvette a kedved?

Még ha az lett volna :smiley:
Szimplán sok helyen voltam gyakorlaton is meg külön dolgozni és sehol se volt olyan mint ahogy én azt elképzeltem… :confused:

Kis lurkóként Paleontológus szerettem volna lenni aztan Szakács. Végül maradt a kémia és lettem Vegyész. (Gyűlölöm kb 3 éve nem melózóm benne :smiley: ) De mikor már vegyésznek tanultam tudtam h sose leszek az csak és kizárolag valamilyen zenevel foglalkozó csóka leszek.

Sziasztok. :slight_smile: Én kiskoromban mezőgazdaságot már megszerettem és el is végeztem a mg. sulit is és most 20 évesen ideje belekezdeni a saját bérvállalkozásba! :smiley: :wink: És én ezt akarom csinálni. :smiley: :heart:Tractor! :smiley: :stuck_out_tongue:

Nem olcsó a traktor,sok sikert :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ha valaki hisz abban amire vágyik egy nap megvalósul! ;):grin: Köszönöm. :slight_smile:

Ovodában postás akartam lenni :joy: most meg zenélek és fotózok, néha videó is…

Hú, én sellő… Emlékszem nagyon kinevettek :frowning: :smiley: Utána divattervező, majd régész, nyilván a Tomb Raider miatt.
Most meg concept artist/character designer. De már senki sem nevet ki, csak én sírok :smiley: Na jó, csak vicceltem… Inkább örülök :slight_smile:

Sajnálom de eszembe jutott az örök klasszikus:

A távolágot, mint üveggolyòt, megkapod! Figyeled, elvtárskám? Pénzről szò nincs! Távolságot kapsz, úgy egy fél karnyit, meg két üveg golyòt ide (szemére mutat), aztán mehetsz! (karjával hadonászik)
Aludj el szépen, kis elvtárs…(milyen Balázs, hagyjal mar a familiáddal!)
Tűzoltò leszel, vagy katona! (Pályaválasztás kifújt)
Vadakat terelő juhász! (Te meg etesd azt a rongy szemű édes anyádat! Azt, a hernyò talpút!)

1. A vadakat nem tereli senki.
  2. A juhász meg pláne nem.
  3. Titeket terelnek, de vadul.
    Aludj el szépen, kis elvtárs!

:smiley: :smiley: :smiley:

anyway… én zenész akartam leni (gitáros), de elbasztam… szóval ez a hajó már elment. Lett belőlem bitvadász helyette.

ezt sem hallottam még, honnan van, stílusa olyan MarkosNádas feeling

nem, nem. Ez még Hofi idézet :slight_smile: nem is tudom, talán a nevezz csak cucinak előadása.

Huh, kiskoromban sosem gondolkodtam el ezen. Most egy ideje, pláne végzőskén védőnő szeretnék lenni. :slight_smile: