Hálózati probléma

Kedves Mindenki!

Azzal kezdeném, hogy korábban ilyen jellegű probléma nem volt, egyszer csak “előjött”, windows újratelepítés sem segített a helyzeten, illetve driver telepítés szinten sem találtam problémát, hozzáteszem nem vagyok otthon a témában:)

ASUS X550V laptopom van, rajta windows 10.

A helyzet:

Letöltés, bármiféle netezés teljesen rendben megy, azonban ha Overwatchozok, gyanítom más online játékkal is ha próbálnám előjönne a probléma, egyszer csak pár perc után megszakad a netes kapcsolat, kilépve a játékból a hálózat is megszakad, van hogy Wifit sem észlel többet a gép. (a jobb alsó sarokban ahol az óra van az asztalon wifi jelre kattintva, megesik, hogy a hálózati lehetőség sincs már jelezve, csak a repülőgép üzemmód lehetőséget adja fel lehetőségként, mintha wifi nem is létezne) Egy újraindítás után minden a régi.

Van, hogy 1 órán keresztül nem jön elő a probléma, van h 1-2 perc játék után behal a “net”.

Van valakinek bármi javaslata mit tehetnék az ügyben?

Köszönöm előre válaszotokat.

Nekem is szokott hasonlót művelni, az egyetlen amit tudok javasolni hogy állj át ethernetre, azzal nincs bajom. Szerintem frissítsd a Windows-t, vagy ha nincs semmi fontos adat a gépen, akár újra is telepítheted

2 kedvelés

Fura módon kábellel a probléma nem lép fel… fogalmam sincs mi lehet az eredeti baj. Köszönöm :wink: