TheVR Fórum

Hama m3chanical RDX

Sziasztok!
Billentyűzet vásárlás előtt állok, és szeretnék egy kis segítséget kérni.

Kettő billentyűzettel szemezek most, de nyugodtan ajánlhattok mást is ebben a kategóriában.

Ami fontos nekem egy billentyűzetnél az az, hogy magyar kiosztású legyen, rgb világítással rendelkezzen, este jól lehessen látni a betűket és a számokat (nagy fényáteresztés), lehetőleg brown switches, vagy blue switches legyen.

Szóval a két billentyűzet:
(Árukeresőn találtam ezt a két típust).

Hama m3chanical RDX
Hama urage m3chanical

Valaki esetleg elmondaná, hogy mi a különbség a két billentyűzet között, és hogy esetleg melyik a jobb?

Köszönöm, ha válaszoltok!

A külsejük.

Egyformák.

Azt vedd, amelyik jobban tetszik.

Szia,

Hama urage m3chanical, nagyon jó kis bill, 2x is volt nekem, elsőre egymást követően feladták a sokat használt bill, wasd123…, azt gondoltam lehet csak belenyúltam, de nekem nagyon bejött ezért vettem mégegyet ugyan az történt még rövidebb idő alatt. Nekem rosz vele a tapasztalatom, nagyon tetszik de nem bírja sokáig.

1 Like

Szerintem se túl megbízhatók a Hama cuccok (úgy összességében), ezek árában inkább nézném mondjuk ezt a Cooler Mastert, minden kirtériumodnak megfelel (brown switch, RGB,magyar), ismerősnek régóta tesz jó szolgálatot:

1 Like

Szia!
Mi a különbség a Cooler Master CK350 és a Cooler Master CK550 között?

Néhány funkció, de legfőképpen kapcsolók.

Gateron van a K550-ben, Outemu a K350-ben. Várható élettartamban valószínűleg a Gateron tovább bírja.

Százalékosan ugyan relatíve nagy az árkülönbség a kettő között, de amúgy meg ~5e Ft.

Én K550-et vettem uncsiöcsinek két éve ballagásra, barna switcheset, azóta is püföli

1 Like

Szóval, a CK550 éri meg a legjobban? Ha az van benne, mint amit leírtam fentebb, hogy milyen billentyűzetet keresnék (szempontok).
Egyébként a CK350-ben is, ugyanazok szempontok vannak benne, mint amit leírtam, hogy mi a fontos a billentyűzetnél?

https://www.emag.hu/redragon-amsa-pro-mechanikus-gaming-rgb-billentyuzet-kek-kapcsolok-magyar-kiosztas-k592rgb-pro-blue-hu/

21 papír, hotswap box kapcsolókkal.

Kinek mi. Nekem hogy ne nyekeregjen ha nyomkodom és a tartósság. Az hogy világít vagy éppen makrózható nagyjából a tojok rá kategória. Jah meg legyen rendes n-key rollover. De ennyi.

Nekem egy CM MasterKeys L PBT-m van. Semmi csicsa, billentyűzet oszt jó van.

1 Like

Értem, köszi a válaszod.
Te melyiket ajánlanád, a CK350-et, vagy a CK550-et?

És esetleg egy Cooler Master CK350, vagy egy CK550 jobb választás lenne?

nyílván

1 Like

És mi a különbség a Cooler Master CK350 és a CK550 között?

.

1 Like

Köszönöm mindenkinek a válaszát, és a tanácsát! :slight_smile:
Akkor a Cooler Master CK550 jelen esetben a legjobb választás, és a hama m3chanical meg felejtős ezek szerint.

Igen.

2 Likes