TheVR Fórum

Hama uRage mechanical

Csatlakoztattam az eszközt a géphez és kiirja a 29es hibakódot miszerint: “az eszköz le van tiltva mert a vezérlő beégetett programja nem, osztotta ki a kért erőforrásokat.”

A gép konfig ha estleg szükséges lenne:

Alaplap- Asus A68HM-K
Processzor- Amd A10-5800K
Videókártya- Gigabyte 1050 (2gb)
Tápegység- Fsphexa+ 500W
Ram hyperx fury 2x4 gb ddr3 (1600 mhz)

Mi a kérdés?

2 Likes

az hogy ez mitől lehet és hogy mi a megoldás rá?

Rákerestem hogy “hama urage mechanical”, és a Hama hivatalos oldalán ott volt a driver.
https://de.hama.com/webresources/drivers/00113/113767_uRage_m3chanical_Setup_V1_0_3.zip

Marci kèrlek csak akkor írj ha annak van èrtelme .Nem a kèrdèsre válaszolsz.Ez mind meg van a driver is rossz mert azt írja device disconnected .
Szoval kerlek ha ezt a dolgot igy kezeled ilyen gyerekesen ,avagy a szovegertesed 0 akkor hagyd el ezt a reszet a forumnak , es segits olyanban amiben tudsz .
Egyebkent holnap visszavisszuk egy masikert.

Nem is kérdezett semmit rendesen!

1 Like

Tudnék segíteni ha közreműködnél, és nem kioktatnál. Az észosztás helyett leírhatnád hogy “Ezt már próbáltam, van más ötleted?” Szerintem gondold át hogy ki viselkedik gyerekesen. Gondoltam megpróbálok segíteni, egyértelműen hiba volt :smiley:
Ha nincs több kérdésed, nyugodtan jelölj egy moderátort, például @lengyelb -t hogy zárja a topikot.

Edit: 2 év után már kiismerem magam a fórumon, tudom hogy miben tudok segíteni, és miben nem. Az hogy milyen tébolyult emberekbe futok bele, az puszta “szerencse”.

3 Likes

Érdekesnek találom, hogy nem a topic indítója kifogásolta a segítő szándékodat :slight_smile:

Hozzátenném, hogy valószínű a driver hiánya lehet a gond amit írtál, és némi pontosítás simán elfért volna a kérdésben.

1 Like

Ha megnézed, frissen regisztrált, gondolom ugyanaz a gyerek másik accountról.

1 Like

Lehet. Nekem más volt az első tippem :smiley:

Lehet mérges apuka is, kit tudja :smiley:

2 Likes

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne az Urage Exodus 900 mechanikus billel kapcsolatban, hogy lehet-e venni hozzá olyan O gyűrűket amik halkabbá teszik? Sajnos amikor vettem nem értettem hozzá, de mivel gépelésre is használom ezért jó lenne ha volna rá megoldás. Ha lehet kapni hozzá, tudtok segíteni hogy hol és milyet? Kerestem a neten de eddig nem sikerült értékelhető - nem orosz - oldalt találnom :smiley:
Előre is köszi!