Happy hour javaslat

Sziasztok!
Volt egy kis szabadidőm ma és gondoltam happy hourt hallgatok a sracoktol és nagyon hiányoltam azt, hogy a leírásban nincs leírva, hogy kb mikortól kezdődnek a fő témák . Nektek nem hiányzik ez ?
(Bocsi az ekezetek miatt, telorol írok)

Mire gondolsz pontosan? Hogy mit írjanak le?
Egy adott HH beosztását, hogy egy adásban mikor mi a téma?

Arra hogy ugye a címben láthatjuk azt,hogy mik a fő témák ez esetben legyen mondjuk x és y. A leírásban meg lelenne irva, hogy pl 1:00kor x téma kezdődik 2:00kor meg y tema

HH címében sosem látod, hogy miről fog szólni. A YouTube csatornára később kerül fel a VOD, így tud benne lenni a címben a tartalma.

Vagy te most a YouTube videó leírására gondolsz?

Ja igen youtubera gondoltam, bocsi azt nem irtam

Hát az az egy órás adás nem olyan hosszú, ha olyan rész van benne ami nem annyira érdekes bele lehet tekerni. Van, hogy egy-két téma kerül szóba, de van amikor jóval több. Ez személyes vélemény persze.

Szerintem valami ilyesmire gondol:

Bal oldalon lehet látni mik a témák, mikor kezdődnek, és hogy azon belül épp hol tart.

hát igazából ennyire túl csicsázni nem is kéne csak annyi, hogy a leírásba ugyanígy le lenne írva

Egy Pisti féle “de visszatérve az előző témához…” jól bezavarna egy ilyen elképzelésnek…
A happy hour nem forgatókönyv szerint épül fel, ezért nem is lehet elvárni ilyen “tartalomjegyzéket” hozzá. Másrészt meg feltöltés előtt a srácok nem fogják mindegyik részt totál újranézni… kinek van arra ideje?