TheVR Fórum

Happy Hour kijelző

A következő téma folytatása Happy Hour - Kérdezz felelek:

Sziasztok!
Nekem is lenne egy kérdésem. A HH-ban ott van egy kijelző a srácok előtt, amire mindenfélét kiírnak, időjárást, dátumot, követőket. Egy jó ideje már van három olyan kiírás, amit nem értek. Egy lila “szívecske”, egy lila “fej”, és az Instagram. (az egyik gondolom a Twitch, a másik meg talán a Facebook lehet) Mind a háromtól mutat egy nyíl, egy “nulla” felé. Nem a követőik száma érdekel, mert például a Twittert ki is írják,és instán is többen követjük őket, mint nulla, csak azt szeretném tudni, hogy ezek mit jelentenek.

Lehet, hogy bebugosodott, akár a csatorna ban/unban miatt vagy csak úgy. Eddig mutatta rendesen a követő számokat.

3 Likes

Köszönöm a gyors választ! Azt hittem, van egy “plusz” jelentése, amiről lemaradtam.

Hacsak nem határérték számításra használják, nincs jobb ötletem :grin:

1 Like

Lehetséges :smile: Régebben nem így volt kiírva a követőik száma/platform. De nem is a számok érdekelnek, csak azt hittem Balázsnak volt valami poén ötlete a kijelzővel kapcsolatban, és lemaradtam arról a HH-ról, amelyikben ez elhangzott.

A szoftver nem tudta mivan és ahogy @maajsz is írta igen bugos lett. Illetve ha jól tudom az nem egy nulla hanem egy telefon ikon, hogy tessék megnézni a konfigot mert vmi gebasz van :smiley: Most éppen tökéletes.

ma reggeli HH elején Jani megcsinálta!

3 Likes