Happy Hour Spotify-on?

Tud valaki valamit arról hogy a a HH-k elérhetők lesznek-e valamikor spotify-on?

A Twitch alkalmazás alkalmas arra h “csak hang” formában üzemeljen,
és Twitchen és Youtube-on is visszahallgatható/nézhető!
Nem tudom, h valaha volt-e feltöltve HH Spotify-re de szerintem Janinak és Pistinek így is elég sok dolga van. (youtube is szívatja a feltöltéseket)
Nem látom szükségesnek, h feltötsék Spotify-re!
Van más alternatíva a hanganyag meghallgatása.

Olyan szempontból jobb a Spotify, hogy sokkal több eszközre integrálják, mint akár a twitchet, akár a youtube-ot. Ha pl veszel ma egy kocsit, a fedélzeti rendszerben jó eséllyel van Spotify, míg (érthető okból) Youtube vagy Twitch nincs, és sok esetben nem is telepíthető. Ha a telefont kötöd össze vele, a youtube nem megy lezárt képernyővel ergo zabálja az akksit (twitchet nem tudom, nem használom). Ugyanez igaz pl a smarthome cuccokra, bár a többség tud youtube-ról lejátszani, a twitch ritka, míg a spoti mindenhol elérhető.

Google podcast alkalmazás
Le is lehet vele tölteni, háttérben is megy, lezárt képernyőnél is, elég jó cucc. Próbáljátok ki.

Épp most találtam rá. Nem tudom, hogy hivatalos-e de nagyon jó!

Hát ez kibaszott jó köszi szépen! :smiley:
Annyi h a 6 nappal ezelőtti a legújabb, Apple podcaston meg youtube-on meg elvileg azonnal fent van és ugye ezeknek a legtöbb esetben aktualitásuk van

Most ugye kimaradt pár az E3 miatt így csak egy hiányzik, de az az egy sincs még fönt máshol sem. Szóval gondolom ugyanakkor töltik föl mindehová.

Soundcloudra mindig felteszik őket, az is jó alternatíva ^^

Igen, közbe utána jártam és itt is fent van a legfrissebb, tehát probléma megoldva :smiley: