TheVR Fórum

Happy Hour témaindító / film streamelése twitchen

Valaki dobja már be egyik műsorba, sajnos én ritkán tudom élőben követni.
Böngésztem a magyar streamereket nemrég és megakadt a szemem egy Harry Potter borítóképen, meglepődve tapasztaltam, hogy kedves honfitársunk a teljes filmeket streameli magyarul, ráadásul menti is a csatornára a videókat.
OK, torrentezünk, online filmezünk, de szerintem a taplóságnak is van egy határa…

És kérdem én, hol vannak ilyenkor a twitch botok? Hogy nem lövik le a streamet azonnal?

Kíváncsi lennék többek között Pistiék véleményére is, de természetesen azokra is, akik itt a fórumon vannak.
@TheVR_Jani @sonziii @lengyelb

Mindig van lejjebb…
Hihetetlen hogy ilyen van.

És mit vársz, hogy 60 percen keresztül megint háborogjanak valamiről? Aki elítéli a dolgot, az nem nézi és tenni sem tud ellene. Akit érdekel, az nézi. Felesleges feszültségkeltés az egész.

4 Likes

Plus egyebkent twitchen hivatalosan van lehetoseg kozos filmezesre, amennyire tudom. Jo a magyar streamerek tobbsege aki filmet tol, valoszinuleg letolti, es nem hivatalos streamingrol tolja, de jo ha tud az ember a lehetosegrol. :slight_smile:

Igen, de csak primeosoknak van
https://help.twitch.tv/s/article/watch-parties?language=en_US

2 Likes

Nem háborogni kell róla, hanem beszélni.

Nekem eleve az is furcsa, hogy a botok, algoritmusok miért nem ugranak erre? Amikor más nagyobb streamer betol 30 sec zenét, akkor rögtön mutolva lesz a vod.
Köze lenne a csatorna nagyságához? Nem nézi csak pár ember ezért le van szarva?

1 Like

Hunglishban van a titok nyitja.

Mivel magyar hangsáv, az automatika nem csinál vele semmit…

3 Likes