Hatékony szúnyogriasztót keresek!

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni szúnyogriasztó vásárlásához.
Egy vízparti nyaralóban hamarosan szálláshely szolgáltatást fogok indítani.
Szeretném, hogy a vendégek a lehetőségekhez mérten gondtalanul pihenjenek, ne egyék meg őket a szúnyogok.
2 berendezést tervezek beszerezni, 1 menne a teraszra a ház elé, másik a vízhez közelebb, egy pavilon alá.
A netet bogarászva talán ez jó vétel lehet:
Plus Zap 16 rovarcsapda
Ez a teljesítmény szerintetek elég a 2 helyszínre, vagy szükséges a dupla teljesítményű verzió?
A terméket ismeri valaki, tudtok róla esetleg véleményt, tapasztalatot írni?
Beltérre ezt a Vape terméket gondoltam, ez jó lesz?

Előre is köszi a segítséget!

Bentre szúnyogháló az összes ablakra. Annál jobb nincs :smiley:

Mondjuk én kültérre nem tennék olyan árammal agyonb*szós cuccot. Na nem azért, mert áram alatt van, inkább azért mert az mindenféle bogarat, éjjeli lepkét is vonz, azokat meg fölös kinyírni, meg ha 10mp-enként csattog idegesítő este. Beltérre patika, lefekvés előtt bekapcsolják, vagy akár alatt, aztán elcsattogtatja őket.
Kintre inkább ezeket a kerti fáklyákat tenném szúnyogriasztós folyadékkal, az sokkal hangulatosabb is lenne szerintem.
Plusz az ablakokra esetleg ajtóra szúnyogháló, az kb kötelező darab.
Mi is voltunk olyan helyen vízparton, ahol nem volt, nem lehetett ablakot nyitni, mert megettek, úgy meg megdöglöttünk…
Persze nappal bejöttek a meleg elől, úgyhogy este vadászattal kezdtünk, de még ígyis szétcsípkedtek, halál volt az a hét…

Lehet hogy van aki ki fog nevetni de…

Én ilyet vettem mindenkinek a családban. :slight_smile: 3 hónapig jó, olyan mint a kutyánál a bolhanyakörv. :slight_smile: Kellemes citrusos illata van. nem irritálja a bőrt.
Nekem bevált. :slight_smile:

Nem kell túlbonyolítani. Felszereled a kecót szúnyoghálóval és az életbe nem jönnek be. Probléma megoldva.

:slight_smile:

Szúnyogháló természetesen van minden ajtón, ablakon, de valami kell mellé, mert még délben a tűző napon is zabálják az embert.

Megrendeltem a Plus Zap 16 rovarcsapdát, majd írok hogy válik be.

@Sikrustrex
Az a Chemotoxos drón a csíkos szigetelőszalaggal hatalmas :joy::joy: