TheVR Fórum

Ház ventillátor

Hello. Vettem nemrég 3 ház ventillátort, 2-t sikerült is beépíteni, viszont a 3. nem fér be oldalra a processzor hűtő miatt.(Deepcool Smarter gépház). Gondolkodtam, és azon jár az eszem, mi lenne ha kívülre tenném? Vágok 1 lyukat a ház oldalába a vezetéknek, és kint lenne a ventillátor. Mennyire lenne egészséges ez? Valami problémát tudna okozni?

Inkább ne barkácsolj az a hely azért van ott, hogy olyan a proci hűtő onnan is tudjon levegőt szívni.

Vágom, de befelé szívná, csak annyi hogy kint lenne a ventillátor. Ezzel több levegőt kapna a processzor. Illetve direkt van ott gépház által egy ventillátor hely, tehát elvileg jó lenne

Milyen hűtő van a procin?
Az arra van, hogy gyári intel vagy valami low profile hűtő van a procin akkor be tudd rakni elé de ha nem arra néz a hűtő ventije akkor csak többet ártasz vele mint használsz.

Arctic Freezer 34 Esport Dou van rajta

Ahhoz fölösleges.
Rakd el aztán majd ha lesz egy olyan gépházad amibe elfér 3 venti elől majd abba berakod.

3 Likes

Teljesen felesleges tönkre tenni azért a házat, hogy +1 hűtő legyen benne :smiley: Talán akkor megérteném, ha az egekben lenne a hőfok, de én biztos nem nyúlnék hozzá.

Hozzáteszem, pár év múlva lesz majd kellemes meglepetés, hogy jéé, még van egy ilyenem, ez most pont jól jön :smiley: