HBO Go, külföldön vpn-el

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne hogy mivel külföldön élek de rettenetesen szükségem lenne a HBO Go használatára ( mellette persze van amazon prime) ami csak vpn-el megoldható. A kérdésem az hogy ha vpn-t használok abból lehet e baj? (Németország) Ha nem akkor tudnátok ajánlani egy jó vpn progit ios-re, az sem baj ha fizetős.
A válaszaitokat előre is köszönöm.
Gyönyörű szép hetet mindenkinek.

Állíts be a routerre vpn-t és akkor az egész hálózatra megvagy.
Ha külön ios akkor passz talán openvpn van rá.

És próbáltad is már, hogy megy e a HBO? Csak mert én is külföldön élek, és minden probléma nélkül tudom használni. Telefonon, TV-n, böngészőben.

Sajnos már regisztrálni sem enged, lokációs problémával elküld a pi…be :smiley:

Kérj meg valakit Magyarországon, hogy csinálja meg neked. Én is így tettem anno :slight_smile:

Hogy a nyavalyába nem jutott eszembe… nagyon szépen köszönöm, remélem utána fog működni mert egy samsung tv-n nézném, meg néha az ipada-n.

Elvileg csak attól függ hogy hol regisztráltál, ha Magyarországon, akkor a magyar tartalmakat éred el ennek minden előnyével és hátrányával. (A TV-s appot pont mi fejlesztjük :smiley: )

Ez nagyszerű, regisztráltam is mivel van magyar simem és a telekom hálózatán már engedte.

/troll on
Akkor te már láttad a trónok harca új évadát? :smiley:
/troll off

IS :smiley:

(egyébként már eléggé unom mert mindig azt nézzük teszteléskor :smiley: )

Én felvidéki vagyok Szlovákiában élek. Próbáltam VPN-t de minden cimet blokkolt az HBOGO.
Szóval , akkor elég ha egy ismerős létrehozza nekem a fiókot magyar ip-ről és utána külföldről is be tudok lépni/használni az applikációt?

Üdv mindenki.
Tehát ha haza utazom egy “nyaralás” keretein belül, majd regisztrálok és végül vissza jövök akkor elérem a magyar HBOgo -t VPN nélkül ?:hushed::thinking:

Nekem működik azóta hogy írtam, magyar simkártyáról tudtam csak regisztrálni. Mellesleg nagyon elégedet vagyok a szolgáltatással.

Érdekes, és ha ki veszed a SIM -et és helyi(külföldi) wi-fin próbálod ?

Ahogy már írtam, a simmel csak regisztráltam és azóta is helyi wifi-vel használok (unity media)

AZ fasza. Ma hívom is ismerősömet aki Magyarországon tanul, hogy regisztráljon már nekem. XD
Egyébként nem értem, hogy miért ekll országra korlátozni a nyelvet. Simán fizetnék érte többet is gond nélkül működne bárhonnét.

Nekem sajnos nincsenek ismerösemi Magyarországon.
Valaki megtenné hogy regisztrál?