Headset 20 ezerből

Sziasztok!
Egy deákból terveztem fülest venni de nem nagyon tudom, hogy ilyen árban melyik a legjobb.Gamingre és zenehallgatásra használnám.
Ezeket néztem eddig:
Cloud II : https://www.emag.hu/hyperx-cloud-ii-gaming-fejhallgato-fekete-piros-4p5m0aa/pd/D8P19FMBM/?X-Search-Id=75f451108c12a4687e39&X-Product-Id=88461265&X-Search-Page=1&X-Search-Position=1&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view
Blackshark v2 X: Razer Blackshark V2 X (RZ04-03240100/700-R3M1) vásárlás, olcsó Razer Blackshark V2 X (RZ04-03240100/700-R3M1) árak, Fülhallgató, fejhallgató akciók
Tudnátok nekem javaslatokat adni, hogy milyet vegyek?
Köszönöm

Szia! Szerintem a Cloud II egy tökéletes választás jàtékra és zene hallgatásra egyaránt. Használtam a kábeles és a wireless verzióját is és teljesen megvoltam elégedve velük szóval nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Cloud II-t kihagynám, itt a fórumon sok példa van rá hogy elromlottak. Eléggé tesco minőség alá mentek be, sokszor a mikrofon megy tönkre, vagy csak recseg az egész. @P_D_1 is tud erről nyilatkozni vagy @Error.

2 kedvelés

Én 4évig használtam a kábeles Cloud II-t és semmi problémám nem volt vele. Viszont ha mostanában tényleg sűrűn előforduló probléma ez a recseges meg hogy beszarik a mikrofon akkor tényleg inkább felejtős.

1 kedvelés

A régiek jobbak voltak, én is egy cloud alphat nyúzok 4. éve (a párnáról nagyon minimálisan pattogzik a bőr, de a 4 év alatt napi minimum 3 de online oktatás alatt inább 12-14 órát volt rajtam.) de havernak egy év után halt az újabb generációs cloud 2

5 kedvelés

Hát ez szomorú hogy ilyen hamar beadják a kulcsot az új generációs Cloud II fülesek. Mindenesetre köszi szépen a kiegészítést.

2 kedvelés

Sennheiser gsp-t néznék

3 kedvelés

Köszi, hogy gondoltál rám :smiling_face_with_three_hearts:
Láttam reggel a posztot, de annyira nem volt humorom 100adszor leírni, hogy miért nem ajánlott.
Mostanában úgy vagyok vele, hogy aki a keresőt sem hajlandó használni, arra kár a saját időmet pazarolni :pensive:

3 kedvelés

A hirdetés nem megendgedett a fórumon.

3 kedvelés