[Hearthstone]

Nagyon kevés barátom van a játékban és úgy gondoltam itt tudnék pár barátot gyűjteni. A VR fanok csak jó fejek lehetnek! :smiley:
Vegyetek fel: gaar#21502

“wearethevr”

Helló,felvettelek barátnak! Ayisnna#2757 Igaz nem játszok mostanában túl gyakran,de néha azért benézek és játszhatnánk akár.

#wearethevr

Felvehetsz te is ha gondolod… ugyan ez a gamertag-em Heartstone-ban is

Mint minden platformon itt is IronShaq a nevem,2-3 naponta felnézek megcsinálni a questeket.

Truatus#2753 enegm is fel lehet venni nyugodtan az RNG fiestára :smiley:

Aki akar az engem is felvehet most kezdtem újra mert elfelejtettem a karakteremet de szívesen játszogatok VR-fanokkal. Bence514#21942

Sziasztok!
Engem is felvehet aki akar, kb másfél - 2 éve játszok, csak nem rendszeresen.
Sigma#2800

Sziasztok, én is szoktam néhanapján játszani. BrightHammer #12639

Sziasztok!
Én is szívesen játszok bárkivel. Deszkasaron#2143

Sziasztok! felvehettek engem is valkyrie#2481
Én csak addig játszom vele amig el nen kap a rage :smiley:

Kethios #2521

Vegyetek fel nyugodtan. Heti szinten játszom az új kiegig, utána ismét napi szinten. :slight_smile:

Taníts mester :slight_smile:

Helló. Bejelöltelek barátnak! norisz#2168. Ritkán szoktam fent lenni de játszhatunk egyszer kétszer.

sziasztok én is keresek barátokat kiwimadar#2955

Inquisithor#2306 engem is felvehettek beta óta tolom bár mostanában csak 2-3 naponta járok fel a questeket megcsinálni néha kicsit arénázni :grin:

Sanyigazda#2223

hali! :slight_smile: engem is felvehettek ha akartok . white95#2361

Hali egy kis szünet után újra itt , jöhetnek az invek :slight_smile: yookoo#2711

Kicsit szeretném felrázni a témát:Kinek mi a véleménye az új kiegészítőről?Milyen lapokat sikerült húzni?Van olyan lap amit nagyon hiányoltok az új standard formatból?(Mivel átkerült Wild-ba)

Nekem speciel nagyon bejön a kieg,az egyetlen dolog ami kicsit izgat hogy mostantól minden meccsen kb az ellenfél quest-jén kell stresszelni.13 pakkot nyitottam abból a számomra legértékesebb lap a Dinomancy volt mivel imádom a hunter beast deck-et.A dust refund-ból meg lecraftoltam a Marsh Queen-t,Don Han’Cho-t,és még 1-2 hunter kártyát és elemental-t shaman-hoz mert a shaman totem deck-et teljesen hazavágták úgyhogy elementalozni kell. Na ezzel el is mondtam hogy nekem a totem lapok hiányoznak nagyon a shaman deck-ből,a hunter után ugyanis a shaman a 2. kedvenc kasztom.Viszont jó látni hogy Reno Jackson és társai többé nem fogják teljesen felb@szni az agyamat. :smiley:

szerintem ötletes lett nagyon az új kieg.jobb lett mint az előző az tuti.
30 packot nyitottam abból 3 legendary.
a leg questekről meg annyit hogy a rugoe questje elég OP ,túl gyorsan 5/5lesz ott minden.mással nincs bajom.reno jackson és társai hiányoznak egy pöppet de ellehet lenni nélkülük .