[Hearthstone]

Mennyire okos dolog most beruházni egy Caverns Below-ba?
Tudom hogy “nem igazán” meta, de mennyire játszható?

Ha már csak az hiányzik az összes legend közül akkor nyugodtan…:smiley:
Ritka a quest rogue mostanság, és valószínűleg 2* nem nerfelik ugyan azt a lapot. Szerintem nem éri meg…
Illetve mostani metába szerintem abszolút nem illik bele.

Elvileg napokon belül bejelentések várhatóak. Biztos nerfelnek lapokat, illetve elképzelhető hogy kerülnek Hall of Fame-be újabb kártyák, azokat max annyiból érdemes lecraftolni, hogy nerf után a teljes árát visszakapod, így mondhatni ingyen szerezted őket. De ez persze csak saját vélemény. :smiley:

YAAASSSSSS!Raza Priest is DEAD! :smiley:

nem feltétlen :smiley: viszont a corridor creepert sajnálom :smiley:

Azt én is! :slight_smile: Amúgy én már bármilyen Priest nerfnek örülök! :smiley:

naaaaa :smiley: inkább a warlockot kellett volna :smiley:

Patches-t miért? És szerintem a Corridor Creeper is túl nagy pofont kapott. Egy nerfnek nem azt kéne jelentenie hogy használhatatlanná tesznek lapot.

Patches hangja akkor most már lehetne:

I’mmm not in charrrge noww!!!

Most jutottam el addig a pontig hogy a játék teljesen ellaposodott nekem.A Dungeon Run kötött le eddig is,a ladder már nem tudom mióta nem foglalkoztat.Nem éri meg azért aranyat farmolni az új kiegre hogy a whale-k deckjeivel nézzek szembe már másnap.Inkább átálltam a GWENT-re.Ott sem teljesen stimmel a balansz de sokkal fair-ebb játék,jobb jutalomrendszerrel és előrehaladással.

Én most élvezem a nerf hatását, egész jól működik az evolve shamanom ladderen, mondjuk még csak 12nél tartok.

@Bonzsi akkor egy teszt erejéig mehetnénk pár kört az EvolveShaman-okkal. Nekem is elég jól teljesít :stuck_out_tongue:

Adom :smiley:

Mint dust-ra éhes játékos, mennyire érdemes megtartani egy Prince Valanart?
Elég sok kulcsfontosságú legendary-m hiányzik még, van olyan pakli, amiben jól tud teljesíteni?

Én próbálgattam deckekbe, de sehol nem volt elég jó szerintem úgyhogy nálam ment dustba. De próbáld meg te is egy egész jó heal/taunt csak hát 4 mana dolgokat kihagyni ezért kicsit súlyos. Amúgy lassan új expansion, úgyhogy dust jobban fog jönni amúgy is :smiley:

Szegényke ment dustba, egy kicsit megtoldva egy fess Prince Keleseth lett belőle.
Nagyon mérlegeltem a dolgot, de végül rájöttem, hogy egy Corpsetaker minden szempontból jobb mint ő…

temporust lehet használni valahogy? :smiley:

Persze. 2 opciód is van:
visszacsúszás rank 25-be akár percek alatt / 400 dust
Remélem tudtam segíteni. :smile:
(Amúgy ha segít az RNG akkor aranyos OTK-kat lehet vele csinálni, de elég kockázatos)

Karazhan utolsó bossát hogyan lehet legyőzni? Persze heroicról van szó. Jade Druiddal és C’thun Priesttel próbálkoztam, de valahogy nagyon nem megy.
Ti mivel gyilokoltátok le?
Valami olcsó paklit keresek, nem nagyon van fölös dustom

Elég rég játszottam már HS-t,de valamiért ma kedvet kaptam hozzá.Természetesen egy troll paklival nyomtam ez első kört. :smiley:

Ki hogy készül az új kiegre? :smiley: