[Hearthstone]

Hát nekem van 10 k spórolt goldom packokra, mert már egy pár hónapja tartogatom + próbálok napi 40 goldot winekkel farmolni. Várom amúgy már hogy kipróbáljam Rush decket Hunterrel. :smiley:

74 pack Witchwood betárazva, egy Ice block és két Coldlight késszen áll lelkileg a túlvilágra.
Ha összegyűlik elég dust a nyitott csomagokból, akkor egy Quest Rogue és egy Quest Warlock paklit szeretnék majd alkotni, azt hiszem mindkettőt Wildban. Persze ez azon is múlik, miket bontok, de a New year event alatt kaptam egy Zolát, egy Elize-t, egy Blood Queen-t és egy Taldaramot, talán ezekbe a deckekbe tudom őket beszuszakolni.
Nagyon várom már a kieget, a Rogue-ot, mint kedvenc kasztomat viszont sajnálom, nem kapott túl sok jó lapot.

Nekem csak 2k gold a keretem, meg egy jade druid ami napokon belül dusttá alakul.

ejha nem semmi összegek :smiley:
ki melyik legendásra pályázik? :smiley: nekem van 3200 dustom
korábbi kiegek legendásait érdemes bezúzni? :smiley:

Ami nekem maradt a korábbi kiegészítőkből, azok C’thun, Yogg és Curator, őket valószínűleg megtartom.
Én a korábbi rotációnál nagyon megbántam a wild lapok bezúzását (Reno, Emperor T.), mostanában egyre gyakrabban kacsintgatok a wild felé, nagyon hiányoznak.
Akkor törd be őket, ha biztosan nem akarsz wildozni.

Én mindent ami kimegy standardból bezúzok amint elindul Year of Raven, mert tudom magamról hogy sohasem játszok wilddal, de amúgy legendarykat bezúzni nem nagyon éri meg ha még valaha is tervezed használni.

nem szoktam wildozni :smiley: elég nekem a standard
Kinek mi a kedvenc kasztja?

Én sem játsszok Wild-al,de C’thun-t és Fandral-t nincs szívem bezúzni.Amúgy eddig engem ez a kieg nem győzött meg,nagyon random kártyákat látok mindenféle kreativitás nélkül,de a mai utolsó stream után tudok majd csak végleges véleményt mondani.

Sziasztok srácok remélem még valaki emlékszik rám :smiley: Gondoltam megosztom veletek Pre Alfa streamerként mai programot: 20:00 wild szemszögből lapelemző stream legújabb kiegészítőről
facen láthatjátok bejelentést és akinek hiányoznak a prototyger versek az sem marad magára mert midnen játékról késziteni szoktam intro és outrohoz…

Kinek mi pottyant ki az új kiegből? :smiley:
Milyen deckeket próbálgattok?

Belépéskor a Lady in White-ot kaptam, kinyitni a Warrior Rush Legendarit, Tess Greymane-t, Baku-t, és Hagathát tudtam.
Kicsit olyan semmilyennek érzem ezt a kiegészítőt, nagyon kevés olyan új paklifajta van ami érdekesnek tűnik.
A kinyert dustból Wildban alkottam egy Dragon Paladint (egy-két új lappal) és egy Mill Warriort, az utóbbi elég jól teljesít.

Face Collector class legendary,packokból nyitottam Tess Greymane-t és Genn Greymane-t,utóbbit be is törtem mert ez a páros/páratlan szarság nekem egyáltalán nem jön be.Dustból lecraftoltam Shudderwock-t,bármilyen meglepő egész ■■■■án működik elemental shaman-al.Nyílván ha már megkaptam mindkét rogue legendary-t akkor kellett egy Tess-re épülő decket összerakni,a többi decken csak finomítottam,pótoltam a wildba átrakott kártyákat,a megmaradt dustból meg lecraftoltam 1-2 régebbi legendary-t akik erősítnek 1-1 decket,pl Hadronox.

Váratlanul nyitottam egy Lord Jaraxxus-t. Mennyire érdemes megtartani szegényt? Bloodreaver Gul’Dan minden szempontból jobb nála.

Nekem baku bejott :smiley:
Hunterrel meg warriorral

prince liammel lehet jó pala decket összerakni? :smiley:
hunterrel olyanokat lehet kombózni hogy sírok :smiley:

Kicsit behalt ez a topic…Rise of Shadows vélemények?Nekem sikerült a 2 decket lecraftolnom amit nagyon akartam,a Tessburglar-t Toggwaggle-el és egy Kadhgar decket Kalecgos-al.Mondjuk nem mondanám hogy a 40 packból amit nyitotam azokat kaptam amit akartam.Utálom a murlock-okat erre nem kinyitom a murlock legendary-t.xD(már most cancer a murlock deck) A másik meg Rafaam lett,de a zoo sem a kedvencem…Őt azért nem zúztam be de azt a rohadt murlock-ot “abban a pillanatban!”

én most telepítettem vissza :smiley:
valami archmage vargothot kaptam, fogalmam sincs hogy jó e
most rázódok vissza, de kaptam egy rakat dustot :smiley:

Vargoth nem rossz,különösen ha cheap spell decket építesz.A rakat dust meg azért van mert Genn és Baku teljesen odavágták az előző meta-t így mentek HoF-ba. :smiley:

10 pakkból megkaptam a 2 warlock legendary-t :smiley:
Én is most telepítettem vissza.
és volt dustom egy warrior deckre, ha már az a kedvenc classom… :slight_smile:

én priest decken gondolkozok :smiley: meg hunter az a kettő a kedvenc class