[Hearthstone]

@ironshaq Sajnos nem látom a BAttleTag-edet, pedig felvettelek volna barátnak! :frowning:

Próbáld meg így:IronShaq vagy IronShaq#2559. Ha nem megy add meg te a neved és én felveszlek. :wink:

16 pakliból 1 db epic. :frowning:

De sok a dustom, szóval holnaptól indul a crafting és deckbuilding.

Hasonló csodás nyitásom volt nekem is :smiley: a craftolással a helyedben várnék 1 hetet legalább hogy kialakuljanak a dolgok a metában

Nekem eddig 22 pakliból a paladin és a priest quest-eket sikerült kiszedni.
Egyelőre egy hunter beast deckel próbálkozom, semmi fancy, egy-két common lapot craftoltam hozzá, meg a meglévőkből dolgoztam, az egész deckhez kb 1300 dust szükséges.
A quest priest felé kacsintgatok még, elsőre jónak tűnik, de majd meglátjuk.

Nekem 38-ból hullott 2 legendary, de sajna egyik se quest. De majd lecraftolom őket. :smiley:

Meg van egy egész jó control priestem meg egy beast druidom egyenlőre egész jól működnek :smiley:

@Bonzsi Battletaged? :slight_smile:

Eddig quest roge elég opnak tűnik, vagy csak én fogom ki az összes mákos rogueot. Mindegyikőjük questel kezd és 4. körben már teljesítik is.
Beast hunter sajna nem tűnik elég jónak. Remélem a priest jobban teljesít majd.

Pusztuljon a meta play és a net deckek . Éljen soká a kreativitás és a troll deckek . :japanese_ogre:

Sziasztok, engem is felvehettek nyugodtan :slight_smile: úgyis van friend pvp-s questem :smiley:
benii12#21695

Szia, jelöllek, az ln battle tag-em Sigma#2800

Halo #friend… Name: loading#21849

@Prototyger Megosztod velünk a battletagedet miszter? :stuck_out_tongue:

Most biztos elfoglalt mivel jön a húsvét és verseketgyárt vakulásig :joy:

Prototyger#2469

Heyhó mivel ennyien vagyunk akiket a Blizzard mesekártyás játéka magával ragadott,mit szólnátok hozzá hogy egy VR házi bajnoksogot szerveznénk olyan szabályokkal ami ami mindenkinek hsonló versenyhelyzetet teremt?

Támogatom :stuck_out_tongue:

Benne lennék. :slight_smile:

Benne vagyok :slight_smile:

Delta#2341