[Hearthstone]

Nagyon meghalt a topic srácok, szóóval erről a “házi bajnokságról” van valakinek valami ötlete, hogy mégis hogyan lenne a legjobb esetleg? :smiley:
Ahogy látom vannak páran akiket érdekelt @truatus ötlete :stuck_out_tongue:

Nyugi rajta vagyok a dolgon :smiley: csak sok volt a dolog.Eddig annyit siklerült kiötleni szabályok terén BO3-as meccsek epic és legendary lapok nélkül és mindenből csak egy lehet a pakliban (ha valakinek van ötlete vevő vagyok mindenre :D).csinlok majd egy bracket-et.Az időpont kérdéses még hogy mikor lenne jó igy elsőre most május 7. vasárnap ugrik be de várom a javaslatokat.Majd csinálok egy külön topikot az eseménynek ahova a battletageket várom majd amint eldőlt az időpont.

Te nagyon nem szeretsz engem :smiley:

Semmi ilyesmi :smiley: De így magasabb a mókafaktor :smiley:

Okés jól hangzik. :smiley: Így érdekes deckek fognak születni az biztos. :smiley:

Bárki, aki Májusban belép Hearthstone-ba, kap ingyen 3 db Un’Goro Packet! :smiley:

Az oka, hogy összesen több, mint 70 millió játékosa volt a Hearthstone-nak, és az Un’Goro kiegészítő óta annyian voltak online egyszerre, mint azelőtt a Hearthstone ideje alatt még soha.

Ez a Blizzard ajándéka és hálája nekünk. Használjátok ki! :slight_smile:

Már megyek is! :smiley:

Sziasztok! Ha gondoljátok vegyetek fel nyugodtan engem is :)) heti szinten szoktam játszogatni!

Vilmos33#2246 néven találtok meg :slight_smile:

Helló!

80 goldos questet cserélek másik 80 goldos questre ^^ :smiley: Szerezzünk együtt 160 goldot :smiley: Ha valakinek van és hajlandó megosztani úgy én is vele. Úgy is gyűjteni kell a nyáron érkező új lapokra :slight_smile:

Este fent leszek, tegnap kaptam én is ezt a questet.

Ma fent leszek kb 3-4 óra után ha még mindig megvan a quest :slight_smile:
evens#2469

Itt az enyém, bár most nincsen 80 goldos küldim :frowning:
bacsi12#21391
Btw valaki tudja, hogy mi ez az új Fireside Gatherings-es cucc? Vagy valaki már próbálta?

Ha nyilvános wifi hálózatra kapcsolódsz fel pl kávézó és ott más is tolja hs-el. Akkor látni fogjátok egymást és kapsz egy külön kártya hátlapot is az első ilyenért. Lehet nem pont így van, de én valami ilyesmiről tudok. Bár bevallom lusta voltam végig olvasni a dolgot :smiley:

Ismét hoztam egy jó hírt a Hearthstone fanoknak, akik talán nem követik annyira figyelemmel a híreit a játéknak.

Május 20.-án, aki belép a játékba, fog kapni egy ingyen LAPOT.
Igen, NEM PAKLIT! Hanem lapot.

Méghozzá ezt:

Igen, nem valami jó lap, de EPIC, szóval a legrosszabb esetben is, kvázi ingyen kapunk 100 dustot.
Hát nem megéri? :slight_smile:

Aki tudja, szerintem lépjen fel holnap, ha nem is a lapért, de az érte járó 100 dustért. :slight_smile:

További jó játékot nektek és hétvégét! :slight_smile:

Tessék csinálni a questeket,jelenleg is tart a Midsummer Festival aminek ideje alatt minden quest-ért dupla arany jár!Tökéletes alkalom hogy egy kis aranyat halmozzunk fel mielőtt jövő hónap elején betoppan a következő kiegészítő amely 2 új mechanikát is hoz magával:Az egyik a hero lap amely permanensen helyettesíti a hűsünket és új hero power-t ad(olyan mint pl Jaraxxus),a másik pedig a lifesteal mechanika amely hatására ha egy minion amely lifesteales sebzést okoz annyit heal-el hősünkön amennyit sebzett.

Sziasztok!

Van 80 goldos questem ami most 160 goldot jelet. Ha valaki szeretne aranyat gyüjteni, akkor jelölhet GhostDragon#23755

Csak neked jelent 160at akivel játszol, az továbbra is 80at kap :wink:

Sziasztok, engem is nyugodtan lehet hivni bárkinek LordStark22460
Nem vagyok valami nagyon pro, de nagyon szeretem a gamet. És én elfogadok segitséget is főleg aréna terén, bár ladderből sem árt a korrepetálás. Már ha van valakinek kedve tanítani :slight_smile:
Szóval vegyetek fel bátran :slight_smile:

Lehet hogy 80-at irt ki de megkaptad a 160-at :slight_smile: Legalább is nekem a mai utolsó ilyennél tuti megadta, bár csak 80-at irt de dupla annyival több goldom lett 530-ból 690 lett, meg is lepődtem :slight_smile: