[Hearthstone]

@lordstark8407 Ha van szabadidőm szívesen adok 1-2 tippet. Megjelenése óta űzöm a játékot.

Az jó lesz mert tegnap 20 2*-ról felmentem 13 2*-ra, ma már viszont 13 2*-ról 15 0*-ra sikerült teljesitenem egyet nyertem azt is csak az3rt mert kifagyott az ellenfél :cry:

Figyelem!Figyelem!
A pack opening-al kapcsolatos változások életbe léptek így mostantól minden “új” kiegészítőből nyitott első 10 pakli legalább 1 garantált legendary-t tartalmaz,ráadásul olyant ami még nincs meg!Az “új” szót azért raktam idézőjelbe mert működik a dolog a már megjelent pakkokkal is,magam próbáltam ki!2000 aranyból 4 legendary esett,valamint az epic és gold kártyák drop rate-je is jelentősen megnőtt!Az már más kérdés hogy 4-ből 3 legendary dust lett mert nekem semmilyen szinten nem voltak hasznosak,de azért egy mage questet is sikerült nyitni.:smiley:

No,hát ez a nap is eljött!Ki mit nyitott,minlyen deck-eket kovácsolt össze?Személyem a Rogue Dk-t kapta prologue-ból,valamint a Warrior legendary-t 10 pakkból.Viszont volt jópár 1000 dustom így insta carft lett a Hunter DK,Mage DK aranyban,Lich King,Sindragosa illetve Pyros.Ahogy látszik egy baszó mage elemental decket akartam összehozni és meg kell mondjam hogy elég jól működik.A priest healje lóf@sz az elementálokhoz képest. :smiley:

Hínnye! Az nem semmi :smiley:
Én F2P vagyok, sajna most sem tudtam megvenni az előrendelős pakkot, összesen 10 csomagot bontottam, abból esett a Shaman Legendary, a prológusból a Warlock-ot kaptam. Ezen kívül a spórolt dust-ból vettem egy Uther-t.
Talán nem olyan rosszak…

Prologue-ból Warrior DK-t kaptam (nem tudom jó-e), ezen kívül esett 5 legendary (abból 3 szó szerint 3 egymást követő pakkban, néztem is hogy mi történik éppen): Hunter DK, Paladin DK, 2 manás Neutral Legendary, a 4 manás Neutral kutyus Legendary és a Rogue Legendary (nem a DK!) :slight_smile:

A Warlock überkirály,megfelelő demonokkal nagyon OP tud lenni.

én 19 pakkból 4 legendary nyitottam :smiley: mage DK, moorabi, lilian fosss, meg warlock legendary
prológusból pedig pap DK :heart_eyes:

Wow, gratula, szép bontás :smiley:

Warlock DK-t kaptam, építettem is egy decket de eddig felemás a szájízem. Van sok sok új deck ami iszonyat jó ha kijön a lépés. :slight_smile:

Igen,a hero lapok eléggé win/lose condition típusú lapok,a mage deckem azon az 1 kártyán múlik mert hiába rakom tele a board-ot ha nincs sustainem amit az elementálok healjétől várok. :slight_smile:

Sziasztok! Most ki milyen deckel nyomja standartban? Én controll-handlock warlockot tudom ajánlani, meg a quest mage is viable szerintem. Ezenkívül mással nem nyomom csak már kb hányingert kapok a sok dudutól. (Dudu fanok bocsi)

Szerintem most várni kell pár hetet, mielőtt kijelenthetnénk mi a meta. Előző kiegben is 3 naponta jött ki új OP deck, mire végül rendeződött kb 1 hónap múlva.

Egyetértek csak nehéz várni. Meg addig mit csináljon az ember? A régi deckek már nem annyira jól működnek.

Én quest mage-el és a snowball priestet próbálgatom. Viszont volt alkalmam belefutni exodia paladinba és ha kijön neki a lépés akkor nem marad sok esélye az ellenfélnek

Hat probalj osszerakni valamit es fejleszgesd.

Igen, nézegettem mage decket, csak most nincs annyi dustom ami kellene hozzá.

Este összeraktam egy FreezMurl Shamant, Unite the Murlocks quest egy kis Lich King támogatással. Ma kipróbálom hogy teljesít ladderen.

Én arénázni kezdtem el. Ha 7 win megvan, akkor ingyen volt az aréna és kaptál egy packot.

én pickeltem egy arénát 2 kazakussal most :smiley: még nem játszottam le :smiley:

SleePPy #2484

vegyetek fel :wink: