[Hearthstone]

Jaja, bugos az aréna, most kell nyomni :slight_smile:

bugos?

Moorabi-hoz van esetleg valakinek valamilyen gyilkos kombó ötlete, amit magában tartogat? :grinning:
Vagy érdemes bedust-olni szegényt?

Utállak az összes kis rohadt murlockoddal együtt! :smiley:

Vannak még egy páran akik így éreznek :wink:

Van 1-2 kártya amivel jól kombózik de decket szerintem nem érdemes építeni rá.Ha a saját minionjaid fagyasztod az elég nagy draw back,ellent meg shamannal nem lehet annyira mint mondjuk mage-l.Ha van valamilyen más decked amihez hiányzik 1-2 kulcsfontosságú lap akkor Moorabi mehet dustba és erősítsd azokat a deckeket.

Más:Valakinek van bármiféle fogalma róla kit érdemes választani?minden győzelem után packokat kapunk de nagyon nem vagyok otthon competitív HS-ban. :smiley:

https://eu.battle.net/hearthstone/en/esports/tournament/hgg-finals-2017/choose-your-champion

Murlock deckre nem rossz. Shamannál idézhetsz 1/1 murlockokat amiket fel tudsz használni. Sokat. Nagyon sokat.

Fun decknek megéri.

Ellenben, ha tényleg kell a dust, akkor törd be.

Az ukrán csapatra esett a választásom, jelenlegi forma szerint döntöttem így. Júliusban 3/1 winrate.

Én bízom az amerikaiakban, sok jó játékos van ott, nem tudom a csapatban kik vannak, de remélem nyernek. :smiley:

Én is az ukránokra szavaztam. Kolento és DrHippi szülőhazája

Prototyger#2469 amugy uj kiegbe en eddig csak egy nagyon controll papot kiserleteztem ki

Szerintetek a DK Jaina deck müködhet más legendary nélkül csak egy rakat elementallal meg spellel megszórva?

Működhet,sok board clear meg freeze kell hogy az elemental-jaidat tudd védeni.Esetleg 1-2 lap discovery mechanikával amiből tudsz még jó lapokat kihúzni.

Köszi akkor megpróbálok egy ilyet összerakni. Készülj Doomsayer eljött a te időd! :grinning:

Wild Pyromancer-t is rakd bele, spellekkel szépen aprítja az ellent.

Jaja igaz. Köszi!

Ha bárki szenved Syndragosa ellen: sima C’Thun warrior, vidd le huszon elejére az életét de 20 fulott tartsd! Lényeiddel es fegyvereiddel tosztotsd a boardot, majd cthunt jatszatok ki amikor van annyi sebzése h one shotolja a bosst. Ugyan átváltozik cthun is block of ice-á, de a sebzést már befejezi, szóval nyersz. Konnyű first try deck. Tauntokat es cthunos lenyeket hasznaljatok, fiery war axe és az 5 manas fegyver tarsasagaban. A pakliban ne legyen spell a boss lapja miatt. Minden ami cthunos lap, taunt vagy armort ad azt tegyétek bele. :wink:

<< Bocsanat az esetleges helyesírási hibákért, és az ékezet nélküli írásért, de telóról írtam, és gyorsan tettem. >>

Emberek!
Frissen nyitottam egy arany Hunter DK-t, és nagyon agyalok rajta, hogy érdemes lenne-e lecserélni egy Valeera-ra? Szemezgetek azzal a hero-val már egy jó ideje, csak nem tudom, hogy mennyire tud hatékony lenni egy F2P gazda kolleckiójában. Mit gondoltok?

Hát én Valeerát nem craftolnám le. Esetleg Gaarosh Jaina vagy Guldan