[Hearthstone]

Lehet hogy a Hunter DK kompetitív szemmel nem a legjobb,de garantálhatom hogy a legjobb szórakozást nyújtjta.:smiley: Eszméletlen milyen lényeket lehet öszekraftolni.Ha tényleg egy másik Hero-t craftolnál akkor mage,shaman vagy warlock kártyát tudom ajánlani.Elementálból és démonból hajót lehet rekeszteni,evolve shamanhoz meg bármilyen olcsó minion megteszi.

Kár a Rouge-ért.
Én az a fajta Hearthstone-os vagyok aki még mindig a Blood of the Ancient One-ban keresi a potenciált, úgyhogy még elméletben végiggondolom a lehetséges kombókat Valeera-hoz (a Blood-tól függetlenül) de valószínüleg nem fogom megváltani a laddert :frowning:
Nem szeretem a szabvány deck-eket, jó dolog kíséretlezni.
Most mondjuk megjött az ihlet egy N’zoth-Zombeast deck-hez úgyhogy jó úton haladok :smiley:

@Noxter én freeze maggel próbáltam, de a c’thun wari az jobb tényleg. @Lemmiwinks szerintem rexart hagyd még. Ha van egy nzothod akkor egy jó kis midrange hunter, nagyon fun és a sima játékmódban (nem a rankedben) olyan 50%os winrate.

Gasoo#2977 vegyetek fel nyugodtan :smiley:

Nem tudtam ellenállni a csábításnak, és betörtem a Huntert-t a Rogue-ra.
Most rank 13-on járok vele, nem teljesít olyan rosszul :slight_smile:

Elég könnyű volt a week 2 solo adventure :smiley:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem hozzátok. Melyik dk hőst kraftoljam le a kettő közül : malfurion vagy gul dant ?
Mert kezd elegem lenni hogy mindig szarrá vernek :smiley: és tudni akarom mien is velük nyomni.Mert meg van a pala és a rugó dk is de min hiányzik 3 alap legendary hogy legyen egy normális deckem belőlük.

Válaszotokat Előre is köszi

Hát igazából majdhogynem mindegy :grinning:
Ha több Jade lapod van raktáron akkor azt, ha vannak jó Demonjaid, akkor Gul’ Dan.
A Jade talán egy picivel sikeresebb most, de ahhoz kellene egy Aya és egy Fandral, hogy igazán jól üssön, a Demon-os pakli ellenben olcsóbb, és kevésbé agyhalott :slight_smile:
De ha kreatív vagy, akkor a Palához is tudsz egy tökös paklit csinálni.

@Lemmiwinks Pala paklimmal 9-1 -ben vagyok Ladderen :smiley: Elég erős class jelenleg :slight_smile:

Ja csak ha nincs raganaros ligth lordod ,sun keeper tarim és wickerflame kicsit nehéz :smiley
Valeeránál meg shaku edvin :smiley:

aya fandral meg van és még a démonok is stimt csak nagyon vacilálok a kettő közt de köszi a válaszodat

@lemoru21
Akkor igazából a játékstílusodtól függ a dolog :slight_smile:

De ha már így belejöttem az írásba, visszakérdezek a kollégáktól:
Ez a pakli mennyire lehet életképes ladder-en? Tetszik az ötlet, hogy Pirate Warrior-nak álcázva magam meglepem az ellent egy ilyennel :smile:
(Harrison-t nem szívesen craftolnám ki csak ezért)

Ha valaki laddert akar mászni használjon burn maget. Jade druidon kívül nincs rá igazán counter deck. Az új deckeket is simán lehet vele verni. Persze ha nem szeret a játék és nem húzol fel egy jó lapot se akkor ezzel is veszíthetsz :slight_smile:

Szóóval, kinek van meg mind a 9 classal Lich King? :slight_smile:

Kinek melyik classal volt a legnehezebb megvernie őt? :slight_smile:

Nekem a Hunter volt a legtöbb, körülbelül 1,5 órám ment rá, a többivel nekem nem volt olyan nagyon sok próbálkozás.

Ti hogyan éltétek meg A KIRÁLY erejét? :stuck_out_tongue:

Szia.
Én párszor próbáltam csak de kb a holt tenger sótlan volt hozzám képest :smiley: szóval még próbálkozom, de még nem sikerül megölnöm, de az borzalom, hogy mennyire csal :smiley:

Nekem már csak a paladin van vissza. Szerintem az a legnehezebb. Legyártottam a quest miatt a Warlok DK-t is meg akkor már a hozzá tartozó decket. Nem rossz végül is. Mage volt poén amúgy. Olyan decket csináltam amiben volt Counterspell meg az az 1 manás 2/1-es amit ha kiraksz ingyen secret lesz és addig restartoltam amíg ki nem jött ez a két lap. Igy 30 hpval tudtam játszani. Mellé a deck exodia mage volt.

Én mikor megláttam hogy a Mage-nek 1 élete van hagytam az egészet a francba! :smiley: Egyszer talán mikor rendkívül türelmes leszek lehet megpróbálom összeverni őfelségét.A free pack meglett Priest-el mert ott csak az a “büntetés” hogy nem emote-olhattam. :smiley: A warriorral megint nem tudom mit kezdjek,100 armor-on mire átvágom magam már rég arconvág körönként 4-5 dmg-el a heropower-el.

@guenhwyvart Paladinnal rakj össze 1 murloc palát buffokkal, én a Frostmourne előtt megöltem vele őt.

@ironshaq Mage -el 2 opció van: Vagy az első körödben kirakod a Counterspellt és 30 élettel megölöd egy sima exodia mage-el, vagy pedig, JÓL FIGYELJ: murloc mage, ismételten leaggrózod a francba, ice barriert kiteszed, és nyertél is (nekem utóbbival lett meg). Vicces :smiley:

Köszi. A murloc palával sikerült. Jó volt ez a kihívás, főleg, hogy nekem csak standard lapjaim vannak. Máskor is lehetne még ilyen. Egyébként ez az 1 millió HPs Arthas dolog micsoda valaki tudja?