[Hearthstone]

Druidával hogy mentetek a Lich king ellen?
4 kaszttal már sikerült megcsinálnom :smiley: (priest, shaman, rouge, paladin) ezek a legkönnyebbek szerintem

Egy jade druidal nagyon könnyen verhető. Telerakod 3 mana és annál kisebb minionokal amit Lich King kiszórt tőled így csak az értékes jade lapok maradnak. A lényeg, hogy 7. köre mire a fegyver jön már 5-6-7-8 stb jadek legyenek kint és simán elvered :slight_smile: Itt a decknek a kódja :slight_smile:

AAECAZICBKQH+QquqwKgzQINQEOvAf4BoQLTAoUDmgfkCJ4JtLsCy7wC3b4CAA==

5 manás spell ami 1/5 Tauntokat idéz ameddig kevesebb lényed van, az legyen a kezedben a 7. körben, és miután levered a 2/6 lényeit utána a Jadekkel EASY WIN.

Mit szóltok a HS nerfhez?

Összesen 5 lap érintett az ügyben. Az Innervate mostantól csak 1 manát ad 2 helyett, a Spreading Plague pedig 5 helyett 6 manába kerül, a Hex, ami 3 mana helyett a jövőben 4-be kerül majd, a warriorok kedvenc fegyvere, a Fiery War Axe ára is 3-ra nő 2 manáról, plusz a Murloc Warleader sem ad már életerőt a jövőben a többi murlocnak.

Druida nerfek szerintem teljesen jók, én még beraktam volna emellé pluszban, mert minden második ellenfél druida legalább. A Hexet nem értem miért, igy is alig játszik valaki hexet, inkább devolve az elterjedtebb. Axe az király, elég volt már a pirate warriorokból a murloc pedig szintén jó, de azért hiányozni fog a régi rendszer.

Hát az Innervate-ért fáj a szívem… a murloc és az axe nerfelése viszont nagyon jó ötlet volt. Én más druid lapokra gondoltam hogy nerfelve lesznek pl. ultimate infestation.

Greetings!
A minap nyitottam egy Y’Shaarj-t, és azon agyaltam, hogy mint F2P játékos miként tudnám hasznosítani?
A Big Priest nem egy olcsó buli, ahogyan egy működőképes Ramp Druid sem…
Létezik valamilyen olcsó deck köré? Wild-ban is lehet gondolkodni, de csak mértékkel…
A legendary felhozatalom úgy néz ki, hogy: Yogg, C’thun, N’zoth, Medivh, Curator, Warrior quest, Rogue hero, Barnes

Barnes 1x
Y’Shaarj 1x
Renounce Darkness 2x
Lehetőleg nem discardos spellek

Egy elég fun wild deck

Ahoy!
Ha C’thun Druid fétisetek lenne, és nyitnátok egy golden legendary-t (Alexstrasza), akkor egy Twin Emperort, vagy egy Druid DK-t kraftolnátok le? :smiley:

Szia.
Tekintve, hogy az Old Gods kirotál, majd nagyjából április környékén én Druid DK-t kraftolnám le, egy Spreading Plague most többet tud csinálni mint az ikrek.

Egy arany Alexstraszát betőrni??? megőrűltél hát az bűn lenne :joy:
Amugy igen a dk hős jobban megéri.

Sziasztok!
Én is szívesen játszok!
NightKnight#215593

Arany yogg-saront érdemes bezúzni és valami dk-t csinálni belőle?

Szerintem igen, érdemes.

Egyébként más nem unt bele a játékba? Én pár embert nézek YouTuben (Kibler, Savjz, Dane) és már attól elég elég nekem a játék. Nincs kedvem már vele játszani, viszont sajnálom az accountot, sok pénzt költöttem rá meg sok időm meg el vele. Nem tudjátok esetleg hol tudnám eladni a battlenet accountom? Van még rajta egy WoW Legion is, Jófogásra meg ilyen helyekre nem hiszem, hogy fel tudnám rakni, nem is kérnék érte sokat, csak minimálisan jöjjön vissza valamennyi, meg akkor legalább valaki folytatná amit elkezdtem.

Te jó ég, mit nem adnék egy arany Yogg-ért :grinning:
Favorit lapom, minden fun deck-ben ott a helye! :smiley:

Szia!
Szerintem ne törd be, csak ha van konkrét deck amit le szeretnél gyártani és ahhoz kell egy dk lap (pl:highlander priest, evolve token shama,stb) kb 2 hónap és lesz megint kieg, ha lehet hinni az internetnek. Addig mindenképpen várnék vele.

@guenhwyvart
Nem hiszem, hogy eltudnád passzolni az accountot, meg ki tudja lehet még olyan irányba megy el a játék, hogy kedved lesz megint játszani vele, az ha meg van, főleg egy Legionnal meg pláne :smiley:

Bezuztam :smiley: kell az evolve shaman :smiley:

Sziasztok,
Ninjonokat keresek friendlistbe, a leggyorsabb egy 80 goldos questbe is részesül. :slight_smile:
Matu#21547

Valaki tervezi majd az új Warlock hőst megszerezni?

És ha igen, akkor melyik Fireside Gatheringre terveztek elmenni e célból? :slight_smile:
Legfőképpen azok érdekelnének, akik Budapestire mennének… :stuck_out_tongue:

Talán összefuthatna 1-2 ninjon, ha úgy alakul :wink:

Budapesten én is szívesen részt vennék egy ilyenen

Támogatom az ötletet :smiley: