[Hearthstone]

Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem/kérésem lenne ha esetleg valaki megy FG re megoldható e lenne hogy az én accountommal is beloggoljon egy meccsre a Heroért? Nekem itt szerbiába a legközelebbi majd 100km re van és ha úgyis állna nemszivesen mennék oda magam csak emiatt.Ha esetleg valakit érdekel és segitene ha majd aktuális lesz és megkapom, 1-2 80goldos questel meghálálnám! :slight_smile:

Sziasztok! Nem vagyok valami nagy játékos, általában rank 5-4-ig jutok el hó végére (most épp meglett a rank 3 az előbb :slight_smile: ), eddig egyszer jutottam fel legendbe tavaly nyáron. Szívesen tanulnék még, ha van értelme, akkor több időt is szánnék rá (ez az eredmény átlag napi max egy óra játékkal jön össze). Minden nap vagyok fent, ha másért nem, akkor a napi questet megcsinálni. Mograt#2772

Pénteken van kedved jönni megszerezni a hőst?

@mrgregtaylor te is csatlakozhatsz

nekem sajnos a péntek nem jó :frowning:

@Noxter hányra érsz majd oda?

Még nem tudom hogy tudok menni, de Téged hogyan ismerhetnélek fel? :smiley:
@sigma_2800

Asus rog hátizsákom van, szemüveges vagy, 170 magas. Remélem így megtalálsz

Na újra sikerült, el se hiszem! :smiley:

Tacsko12#2962 sok időm nincs mostanában de nyugodtan mehet az add friend…:slight_smile:

Csak nem cancer rogue-al :joy::joy:
Amugy grat! Milyen deckel sikerült elérni? :smiley:

Ez annyira nem cancer :smiley: Stancifka deckje, van benne Keleseth, de nem kifejezetten arra épül :slight_smile:

Custom Rogue

Class: Rogue

Format: Standard

Year of the Mammoth

2x (0) Backstab

1x (0) Counterfeit Coin

1x (1) Argent Squire

2x (1) Cold Blood

2x (1) Fire Fly

1x (1) Patches the Pirate

1x (1) Southsea Deckhand

2x (1) Swashburglar

1x (2) Prince Keleseth

1x (3) Edwin VanCleef

1x (3) Shaku, the Collector

1x (3) SI:7 Agent

2x (3) Tar Creeper

2x (3) Vicious Fledgling

2x (4) Corpsetaker

2x (5) Cobalt Scalebane

2x (5) Vilespine Slayer

2x (6) Argent Commander

1x (7) Bonemare

1x (7) Stormwatcher

AAECAYO6AgqyAtQF9QXdCPW7ApG8Asm/Au/CAqbOApziAgq0AYwCmQKStgKBwgKfwgLrwgLKwwLKywKW6AIA

To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

Sziasztok srácok!

A legújabb Blizzard App frissítéssel elérhetővé vált csoportok létrehozása, és gondoltam, létrehozok egy:
TheVR Hearthstone Játékosok csoportot!!

Itt a link, amivel lehet csatlakozni, de akik a barátlistámon vannak a HS verseny miatt, őket meg is inveltem elméletileg! :))

Mint mezei free to play játékos, érdemes tartogatni egy Cenariust? Vagy taktikusabb lenne elhamvasztani?
Fandral-om sajna nincs mellé :frowning:

Cenarius sok ideig meta lap volt, jelenleg nem az, de igenis jónak számít.
Ha sima változatban van meg, akkor csak 400 dustot kapsz érte ami egy EPIC lapnak felel meg, tehát normál esetben nem éri meg szétszedni.

Rhazz#21940 aki gondolja,felvehet :wink:

Hahaha…
Imádom ezt a decket,annyira fun.:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tegnap élőben néztem a BlizzCon megnyítót,elég fasza volt az élő mini dungeon lapfeltárós móka.Egyenlőre elég homályos hogy merre mozdulnak el ezzel a kieggel de az új “recruit” keyword elég erős szerintem. Az ingyen legendary meg ha nem jön be megy dustba. xD

Ingyen megkapjátok a 8 mana 6/6 új Legendary-t, ha mostanában felléptek HS-be a frissítés után!
Ne hagyjátok ki! :wink:

Sziasztok!
Napi szinten játszom és barátokat keresnék a questek miatt. kramrellat#2200 az ID. Aki gondolja jelöljön.