[Hearthstone]

Itt nyomon tudjátok követni az eddigi összes lapot a legújabb kiegészítőből:

HearthPwn

Az első kérdésem az hogy melyik designer volt bebaszva mikor kitalálták az új Priest lapokat,a második meg az hogy nem tudjátok-e hol lakik?De most komolyan,a Priest-nek eddig is rohadt jó board clear-je volt,most meg kapott még 2-őt egy spell és egy sárkány formájában…De legalább visszahozták a Shaman Elemental-t,azt a legendary-t biztos craftolni fogom.

Megjelent a kieg! Kinek mit sikerült kinyitni?Én a pala fegyvert kaptam ingyen,valamint 26 pakkból nyitottam 3 legendary-t:a mage és druid fegyvereket valamint a warlock minion-t.1-2 epic és rare kártya is összejött amiket szerettem volna,meg volt mit betörni is.(To my side,warlock legendary pl)Aluneth-el egyenlőre nem tudom mit kezdjek mert még mindig elemental mage-t játsszok,de a Twig nagyon hasznos lesz. :smiley: A dungeon run pedig jó móka,bár most eléggé le vannak terhelve a szerverek,kell vagy 5 perc mire betölt 1 boss-t. :slight_smile:

Én eddig 60 packot nyitottam The Darkness, rogue weapon, Dragoncaller Alanna, Kathrena Whisperwind, Geosculptor Yip, warrior weapon jött. Ajándékban megkaptam Warlock weapont :smiley: Szerintem lekraftolom hunter weapont most és szórakozok kicsit az only spell deckkel :smiley:

A nemjóját! Én kerek kettő legendaryt tudtam csak bontani a 60 csomagból (Pala és Priest fegyver), és ajándék gyanánt a Warlock fegyvert.
Mondjuk epicekből pont a kinézetteket kaptam, egy tiszta fun-Yogg-random spell mágust építgetek, meg a Mill Rogue-omat toldottam meg az új Ambush-os epiccel.

115 csomag kb abból 8 legendary :smiley: összesen a kezdetben kapottal 8 legend fegyó (hunteré nincs meg) abból a priesté arany + a koboldkirály lett meg :smiley: … sajnálom mert nem érdekelt mindegyik és talán legend lények se ártottak volna
de sikerült 2 legendet egy packba

Most már sokkal jobban érzem magam :sweat_smile: *könnycsepp eltörlés

Előző expansionben én is kb 2-t kaptam 60 ból, de most szerencsém volt ezek szerint :smiley: Összeraktam spórolt dustomból egy control warlockot most nagyon tetszik :slight_smile:

76 packból nyitottam 8 legendary-t :slight_smile:

Ha valaki csinálja még rajtam kívül, akkor azoktól kérdezném, hogy eddig Ti a 9 classal hogyan álltok a Dungeon Runok tekintetében? :slight_smile:

Shaman, Warrior, Maggel sikerült eddig mecsinálnom :smiley: Priest a következő :slight_smile: Neked hogy megy ?

3 classal nincs még meg: Mage, Paladin, Shaman
A többivel sikerült (elsőre, vagy sokadjára :smiley: ), egyébként nagyon élvezem ezt a módot :slight_smile:

Nekem a Shaman nagyon lehetetlennek tűnik így elsőre :smiley: De remélem fog sikerülni :smiley:

Amikor megkapom a Totemet, hogy minden Deathrattle duplán hajtódik végre, és előtte ezt a lényt választottam… és rájövök, hogy igazából minden körben van 35 Damage -em a lényeim miatt, mert nem tudnak egyszerűen meghalni… felejthetetlen… :smiley:
Darkness-t is ezekkel, ugyanígy tudtam megölni elég hamar. :smiley:

Shamannal nekem úgy sikerült végül hogy a deckben kb 4-5 Kalimos volt :smiley: És dupla Battlecry effecttel az elég sokat sebzett :smiley:

Dupla deathrattle + 3 JadeSwarmer +6 Aya. Easy… :smiley:

Na végre… :smiley:

Wow gratula nekem még 2 class van hátra :slight_smile:

Felötlött bennem egy olyan kombó, ami így nézne ki:
-Dupla Murming Elemental a kézben
-Dupla Fire Plume Harbringer kijátszva
-Következő kör dupla Murming, majd felszteroizott C’thun 4x-es sebzéssel

A baj az, hogy csak duplán adja ki a sebzést a C’thunkám, pedig az én logikám szerint négyszer kéne. Vagy valamit félreértelmeztem?

Az első Murming aktiválja ugyebár a másodikat. És mivel fixen rá van írva, hogy “triggers twice”, ezért a logika tényleg azt követi első ránézésre, hogy abból 4* lesz, de épp azért mivel tisztán leírják így csak 2* fog működni. Ez mondjuk csak az én véleményem. :smiley:

Van benne valami…