Helló! Lehetséges, hogy az alaplapomon csak 2 ventilátor port van?

MSI B450 PRO-M2, egy hűtő ventilátort és a processzor hűtőt tudtam bekötni, de még egy ventilátor is van aminek a helyét sehol sem találtam az egész alaplapon. Ha nincs 3dik slot, van alternatív bekötési lehetőség?

Igen, egy fan splitter. Hozátenném hogy sokszor volt már szó erről, nyugodtan használd a keresőt, nem bánt. :wink:

Beírtam hogy hogyan lehet 3dik ventilátort bekötni ha csak 2 port van, nem dobott ki nekem semmit.

Pl ez:

Nem baj, nem kell ezen fennakadnunk, lényeg hogy máskor légy körültekintőbb :slight_smile:

Ilyenkor kershetsz általánosabban pl. Ventilator vezérlés és lesz találat

Igen jó lenne, csak már 4 óra óta szerelem a gépemet, és többször akadtam problémába, pl fél órát próbálkoztam bedugni alaplapba a kártya áram ellátó kábeljét, mire rájöttem hogy rossz van nálam :smiley:

Pontosan. Keresőbe amúgyis kulcsszavakat kell írni, nem mondatokat.

true

Ez nem probléma, inkább hibának nevezném. Probléma az lenne ami nem miattad van, de elhiszem hogy unalmas ezzel bajlódni.

Ha már itt vagytok másban tudnátok segíteni? Van egy HDD-m rajta egy windows meg csomó cucc, erről hogy lehet formázáson kívül (windowssal együtt) mindent leszedni?

Miért nem akarod formázni?

Mert ez a mostani gépemben van bennt, és nem akarom az újba berakni addig, amíg az nincs kész, hogy ezt tudjam használni addig

Öhm. Ha jól értem, amíg nincs kész az új gép, a régiben akarod használni. Utána is tudod formázni, ha kész van az új gép.

Az ujba ha jól értem vettél másik vinyot…
Amikor feleslegessé válik a régi gép fogod és átrakod az újba

Nem pontosan, az új gépben van SSD azon lesz a windows, erről a HDD-ről pedig le akarok szedni mindent hogy leférjen a Bf :smiley:

300gb-os elég régi HDD de jó pár game ráférne

Cserélném amint lehet de adatmentéshez csak átrakod az új gépbe és annyi

átrakom windows telepítés elött, aztán formázom, és így lesz 2 HDD meg 1 SSD, akkor max 1 napig nem lesz gépem azt meg kibírom xD

Utólag is belerakhatod bármikor ha annyira kell a 300 GB tarhely :slight_smile:

Csak a windows abból leszed kb 40 Gb-ot nem?