Help! Xbox classic controller s csatlakoztatása pc-hez

Sziasztok. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a régi Xbox classic controller s-et, hogyan tudnám konfigurálni a pc-hez, hogy működjön? Kell neki valami külön driver vagy elég, ha rádugom a pc-re és működni fog?? Hátha valaki csinált már ilyet a csoportból…

Előre is köszönöm a segítségetek!

Miért nem próbálod meg?

1 Like

Mert, csak holnap érkezik meg hozzá az átalakító kábel…Azért nem próbálom meg…Meg arra lennék a leginkább kíváncsi, hogy milyen driver kell hozzá.

Ezt?

let%C3%B6lt%C3%A9s
Ezt a controllert

Ha nem konfigurálódik megfelelően natúr állapotban, nézd meg az alábbival:

Köszönöm a segítséget. Ha holnap megérkezik az átalakító ki is próbálom, és írok,hogy sikerült-e.?

1 Like

Abban tudnál segíteni, hogy itt miért nem működik a billentyűzetem?? https://images.app.goo.gl/QYyrHHGfuemf5pYb6

Funkcióbillentyűket nyomogatod?

Nyomogattam,de semmit nem reagált

Biztos az alábbi billentyűkkel próbálkozol?

Igen azokkal próbálkoztam, de most, hogy előbb kipróbáltam megint, hogy hátha…sikerül…a bill. nem kap kraftot teljesen megvan halva, amikor meg kellene nyomni valamelyik gombot is.

Pontosan milyen billentyűzetet használsz?

Egy Trust Classicline billt, nem egy méregdrága

Más portokban és billentyűzettel próbálkozz.

Hát egyik módszer sem működik (A másik bill egy Hama urage exodus 900 volt)
Bocsi, hogy más témába vágok…Abban esetleg tudnál segíteni, hogy amit belinkeltél xbox-os drivert…azt miért nem tudom feltelepíteni? Követtem az utasításokat teljes mértékben, de még most sem hajlandó telepíteni, mert még mindig kéri a digitális aláírást…Esetleg valami tipp, hogy mivel lehetne kiiktatni, hogy ne kérjen digitális aláírást??

Rendszergazdai parancssorba:
bcdedit /set testsigning off

Eddig is ki volt kapcsolva

bcdedit /set testsigning on-nal próbáld.

Úgy sem működik
Nem tudom, hogy mennyire számít, de az op rendszer: windows 10 Enterprise 1909