HH Bögre is ON

Megjött ma a HH bögrém, aki eddig vacilált hogy rendeljen-e vagy sem:

18 Likes

Nagyon jól néz ki! :slight_smile: Remélem enyém is megérkezik majd :slight_smile:

Nice , nagyon jol néz ki :slight_smile:

Megérkezett ma az enyém is, nagyon feldobta a napomat, kellemes meglepetés volt :smiley:

@Zuzzancs Te kaptál bármilyen visszaigazolást a megrendelésről, vagy értesítést a kiszállításról? Én semmi ilyesmit nem kaptam, tök véletlenül voltam itthon, de várok még egy babzsákfotelt is :smiley:

11 Likes

@h_jani_87 igen kaptam, folyamatosan jöttek az emailek. Még ma is miután a Sprinter kihozta az átadás után nem sokkal jött a mail hogy ki is hozták.

Viszont a Babzsákról majd dobj képet mert én arra nagyon kíváncsi vagyok, azt nem mertem látatlanban megrendelni. Melyiket rendelted a gamert?
Am az egérpadod is nice, majd ha elfogy a HyperX-esem én is rendelek egy VR-ost :smiley:

1 Like

Jah és a sprinter küldött üzenetet hogy átvettek egy küldeményt amit nekem hoznak majd. Szval mindenről kaptam értesítést :smiley:

Hát fura, én úgy látszik a 22-es csapdájába estem…emlékszem, hogy regisztráltam, de arról sincs visszaigazolás. Most megpróbáltam belépni a shopba, nem fogadja el a jelszót, kérek jelszó emlékeztetőt, nem található az email címem a rendszerben, próbálok regisztrálni, erre nem engedi, mondván, hogy már regisztrálták ezt a címet :smiley:
Én egyébként indamailes címet regeltem be, nem a gmail-emet, lehet azzal van a probléma. Na mindegy, a rendelés biztos meglesz, ha már a bögrét meg is kaptam, majd teszek fel képet a babzsákfotelről. A simát rendeltem amúgy, az asszonynak az jobban tetszett (nekem a gamer kellett volna), úgyhogy kompromisszumot kötöttünk :smiley:

1 Like

Sajnálom, remélem azért nem keveredik el :confused:/
Igazából mindegyik jó. Én sima babzsákfotelt használtam sokat előző melóhelyen, és a gamerre lennék igazából kíváncsi de majd a képet várom a simáról, ha megjött :smiley: És előre is köszi.

Én ezt a twitchen játszottam el…

Csatlakozom én is. :slight_smile:

Ma hozta a futár.
Nálam minden értesítés megjött. Nem volt gond.

10 Likes

Nekem is megjött tegnap :smiley: azért ezzel az igazi nézni reggel!

10 Likes

Azóta @sonziii felvilágosított, hogy elírtam az email címemet, ezért nem kaptam értesítést, meg nem tudtam belépni, úgyhogy problem solved :smiley:

3 Likes

Nekem is megjott, rettentoen orulok neki.

7 Likes

Az asztal dísze :slight_smile:

6 Likes

Tudja már valaki bögrén nézni a reggeli streamet?

Azt még nem, de ha koncentrálok , akkor megjelenik Pisti vagy Jani képe a belsejébe. 420

1 Like

A következő is megérkezett :upside_down_face:

9 Likes

Magamnak csináltatott telefontok és egy ma kézhez kapott bögre. Reggel felavatom egy kávéval. :smiley:

1 Like