Hiányzó logó

Pár napja nem tölt be a fórum logója a bal felső sarokban. Kis chrome inspector segítségével elég egyértelmű a gond:

Nem egy nagy dolog, csak zavaró na :face_with_raised_eyebrow:

@wearethevr

13 Likes

Jah én is néztem már, de nem merültem el az okokban, viszont egy ctrl F5 megoldja egy időre.

3 Likes

És ahogy egy másik témánál is írtam, akkor már mehetne az új logó ide és az “apphoz” is.

2 Likes

Nekem nem oldja meg és tényleg zavaró. :confused:

1 Like

Továbbra is fennáll a probléma @lengyelb nem tudnál szólni Janinak?

4 Likes

Már szóltam, amint kietted a posztot! :wink:

2 Likes

Jól elrakták a srácok a logót, ha Jani azóta keresi… :smiley:

5 Likes

THANKS! :smiley:

Igazából látszik, hogy számukra szimplán nem prioritás a fórum. Nem azt mondom, hogy leszarják, mert eleve miattuk létezik, csak szerintem úgy vannak vele, hogy elvan ez magában. Elég csak megnézni az aktív/összes admin arányát.

1 Like

Kérlek ne legyél ilyen pesszimista, Jani igen is foglalkozik a fórummal, sokszor én is csodálkozom, h mennyit. A fórum tényleg működik magától az lenne jó ha nem kellenének modok. A kis kép/logó látványos de nem olyan nagy probléma, Firefoxban nálam minden rendben, csak chromban nem jelenik meg! És a Modok aktivitása akkor a legjobb ha nem feltűnő. (szerintem)
Bocsánat az offtopik miatt!

6 Likes

Szerintem megint volt egy frissítés a fórum motoron és van sok saját módosítás / egyéni implementáció is itt a fórumon és amiatt vannak néha X-akták. Gondolom Jani mikor éppen más dolga nincs, akkor hegeszt rajt.

Mikor legutoljára hasonló problémák voltak, azok általában kéz a kézben jártak SSL gondokkal is. Ez most is megvan. Ahogy én láttam az utóbbi 1-2 hétben a logó akkor tűnik el, mikor az SSL kapcsolat szét esik.

Utóbbi probléma például Firefox + Privacy Badger kombóval konkrétan kapcsolódási / tartalom problémákat is okoz(hat). Chrome-mal nem próbáltam.

A logót nem SSL kapcsolaton keresztül húzza be, vagy leesik róla és azért nem tölt be. Lásd alant:

Jah… látom @meteoric87 már megírta a nyitó posztban. :zipper_mouth_face: :mag:

5 Likes