TheVR Fórum

Hogyan lehet ASUS ROG egeret makrózni autofire-re gyári Asus programmal?

Hogyan lehet ASUS ROG egeret makrózni autofire-re a gyári Asus programmal?
A kérdés azért érdekel, mert nem találtam semmilyen leírást, videót arról hogy asus egeret lehet e autofire-re makrózni.

Hú, ez biza’ ingoványos terep, szóval get ready! :zipper_mouth_face:
Nem vagyok otthon az online lövöldékben, de nem szoktak örülni a “makrózásnak” és társainak, sem itt sem más közösségekben… szóval ezt inkább csak úgy csendben :shushing_face:

Amióta van Logitech, Corsiar, HyperX , Roccat makrózás azóta mindenki makrózik mindent erről ennyit.
Nem cheatelni akarok!
Asus programmal kérdeztem( Rog Armoury)
Engem csak a sima egylövetű kézifegyók miatt érdekel, mert begörcsöl a kezem annyit kell klikkelni.

Célozz jobban, akkor nem kell annyit clickelni. :smiley:

4 Likes

Ez nem egylövéses game :joy:

Akkor pláne

El nem mondhatom hogy ez mekkora hihetetlen segítség :laughing:
Kár hogy a kérdésre meg nem tudtok választ…
Ha nem tud senki választ az megmutatja a drága ASUS egerek gyengeségét is testreszabhatóságban.

1 Like

OFF:

Nagy divat lett észt osztani a fórumon, meg vélemény kifejteni, amit senki nem kért.
Az alapvető funkciója (a segítségnyújtás) már csak másodlagos…

Attól hogy más is csinálja, még nem minősül másnak.

Asus support, Google, más utility programok.

Az illesztőprogramét maximum, amik eddig sem voltak nagydobások átlagban.

2 Likes

Csak haladt a korral a Fórum is és átvette a Stream-ek hangulatát :slight_smile: Azokba is csak az észosztás meg a “mindenen kiakadunk mert mindenki egy talpasparaszt csak nekünk van igazunk” megy :joy:

3 Likes

Tévedsz!
Nem számít cheatnek, mert az egérhez való gyári programról beszélünk!
Nézz utána fórumokon, youtuben.
Az meg megint más, hogy valaki ezt arra használja, hogy no recoil-t programoz be, vagy quick scope-ot.
Ezekre én is azt mondom bannolni kell.
Azt viszont senki sem tudja elérni, hogy most az összes gyártó makrós egerein tiltsák be a makrózást.

Az első írásomban már írtam hogy utánanéztem már mindenhol, csak el kéne olvasni.

A te szemszögedből lehet.
Én meg úgy gondolom ha 30-60K-t költök egy egérre, akkor hadd szabjam már személyre úgy ahogy akarom, mint ahogy lehetőség van rá más konkurens gyártónál.
Nekem nincs gondom az Asus minőségével, sosem volt gondom vele!
Viszont testreszabhatóságban lemaradtak.
Pl most akarom leváltani ROG Gladius II Origin egerem, mert már vannak gyorsabbak, jobbak.
Viszont ha nem tud ugyanúgy mindent mint más konkurens gyártó, akkor ugyanazért a pénzért inkább veszek mondjuk egy HyperX Pulsefire Dart-ot vagy egy CORSAIR IRONCLAW RGB FPS-t és nem veszek ASUS ROG Chakram-ot.

:rofl::rofl::rofl:
A makrózás tiltását a játék szabályai adják meg, nem az illesztőprogram. Attól hogy nem veszi észre az anti-cheat, még ugyanúgy szkriptnek számít vagy 3. feles beavatkozásnak. Ettől függetlenül Én is elismerem, hogy szürke terület sok helyen.

Ez a szokásos “ha más is megteheti, akkor Én is” alternatív változata.

Mit írt vissza az ügyfélszolgálat?

Nem csak az enyémből, megnyugodhatsz.

Mindenki azt gondol és csinál amit akar!

Én a feltett kérdésre vagyok kíváncsi.

Asus magyar ügyfélszolgálat? Viccelsz? :rofl:
A globális asus fórumon, supporton olvastam makrós témában megoldáskereséseket de semmi hasznos.
Frissítsd a firmware-t, vagy töröld és tedd újra az illesztőprogramot.
Rohadtul nem működik semmilyen makró delay amit beállítok.
Autofire macro meg szerintem egyáltalán nincs az Asusnál.
Gondoltam az itteni tudorok csak tudnak valamit, de eddig semmi. :laughing:

Hogy lehetne 3.feles beavatkozás mikor az illesztőprogramodban van benne?
Akkor lenne beavatkozás ha mondjuk egy külön programmal szabnád át az egered.

Ez a 2 állítás tökéletesen ki tudja ütni egymást.

Tőlem lehet az afrikai is, nem a lokalizáció a lényeg.

Utility-nek is nevezhetjük, a lényegen nem változtat.

1. fél: A játék Önmaga és annak saját funkciói/szolgáltatásai, amik alapvetően szükségesek a működéséhez.
  2. fél: A fizikai Önmagad.

Ezeken kívül minden más ami befolyásol(hat)ja a “játékélményt” mások számára, az nem ide tartozik.

1 Like

1 Like

Most hogy mindenre szépen aprólékosan válaszoltál, itt lenne az ideje a fő kérdésre is mondani valamit.
Vagy ha nem tudod fölöslegesen próbálsz affektálni és okos lenni mert nem izgat.
Én meg nem akarok trollkodni ,mert sok a … … :laughing:
A fő kérdés érdekel továbbra is. :+1:

Mit mondjak még azon kívül, hogy ismerten sz@rok a gaming perifériákhoz szolgáltatott gyártói szoftverek?

A stílusodtól meg leszakad a pofám.

Ember komolyan nem értem miről beszélsz.
Azzal kapcsolatban amit kérdeztem más gyártónál gond nélkül programozható minden.
(Pl: Roccat, logitech, Corsair stb…)
Senki nem mondta hogy azokkal gond lenne és nem is az a téma.

Senki nem kérte hogy írogass ide, ha nem is tudsz a topic kérdésére válaszolni.
És ezt nem bunkóságból mondom!
Én ha nem tudok valamit ahhoz nem szólok hozzá és ennyi. :+1:

@RozvM
Nem tudom hogy te hogy vagy vele, de én nem azt olvastam címnek, hogy “makrót akarok beállítani az egeremre, mi a véleményetek?”.
Tehát eléggé szánalmas a kérdés megválaszolása helyett ocsárolni a segítséget kérőt, hogy miért akarja ezt meg ezt csinálni, ez teljesen irreleváns.
Képzeld el, hogyha bemész a bankba vagy az okmányirodába akkor tőled is elkezdik kérdezni, hogy miért akarsz ezt meg ezt kérni, vagy hogyha a pénztáros számonkér hogy miért ezt veszed a másik helyett.

1 Like