TheVR Fórum

Hogyan lehetek a TheVR twitch moderátora?

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehetek a the vr tvitch moderátora?

1 Like

Ha válaszolsz egy ellenőrző kérdésre: Hány éves vagy?

4 Likes

info@thevr.hu-ra küldesz egy email-t a kérdéseddel kapcsolatban.

Majd ha helyesen le tudod írni a twitch szó-t.

1 Like

megmondom neked frankón és ezt @VizesNinjonKovacs tudja a legjobban!

• 1 ott vagy MINDIG a cseten, mindenkit ismersz kb!
  • 2 ha valaki feltesz egy kérdést arra te válaszolsz!
  • 3 figyeled a streamert és tudod ha rossz vagy jó passzban van!
  • 4 az összes hírt információt tudod a srácokról mert mindet láttál és hallottál, ezért gyorsan leszereled az olyan kérdezőket akik csak idegesítik a streamert, válaszolsz neki!
  • 5 Tudsz minden bejelentett rendezvényről olyan programról amin részt vesznek!
  • 6 Előre megírt kis üzenetekkel készülsz a csetben amikor van valami, (pl mikor Jani PUBG-zett) hogy épp melyik pályán van, hányadik körben és mi a nyeremény, esetleg erről összedobsz egy online exelt!

Ha ezeket megcsinálod kb fél évig minden streamben akkor fel fognak rád figyelni és megkeresnek!
Velem így volt! Jani rám írt, hogy szeretnék-e moderátor lenni, mondtam neki hogy szívesen!
Megtiszteltetésnek éreztem!

Ma már mondanám, hogy havi 5000.- és megbeszélhetjük :smiley:

De így lehetsz moderátor!

12 Likes

Ha érdekel leírom, hogy mire készülj, miután megkerestek és kineveztek!
Mert ami utána jön, hogy megjelenik a kis kard a neved előtt na az a nem semmi!

1 Like

Mi várja a leendő moderátorokat a való életben? Maradjanak velünk, a reklám után kiderül!

most már mond el légy szíves, engem is érdekel

3 Likes

Rád zúdul a rajongók egy olyan szegmense, egy olyan formája amit eddig nem is ismertél!
Üzeneteket kapsz mindenhol!
DE MINDENHOL! olyan felületeken ahol már el is felejtetted, hogy regisztráltál!
A twitch cseten rengeteget, amíg ki nem kapcsolod, h lehet neked üzenetet küldeni!

Az üzenetek a legkülönfélébbek!
pár alap verzió!

• 1 ABüdös kurva anyádat te ■■■■■■!
  • 2 Azta gratulálok, szólj már, h engem is neveznek ki!
  • 3 Miért téged te ■■■■!
  • 4 mondhattad volna hogy te moderátor vagy
  • 5 miért nem írtad ki múltkor cserben hogy Pistin miért van sapka.
  • 6 Honnan van Janinak az a szívószála? mi az hogy nem tudod, de hisz moderátor vagy!
  • 7 egy szar vagy!

Nos és ha ezt lelkileg el tudod viselni, akkor egy idő után enyhül! meg mivel nem válaszolsz rá emiatt fel is adják!
de készülj egy pár kemény hónapra!

2 Likes

Szegény kérdező, látom magam előtt ahogy az álmából mély depresszióba konvertál át. :smiley:

3 Likes

pont olyan jutalomnak hangzik mint amilyet elképzelek ezek után:

Szerintem tökre megéri :smile:

NAGYON low effort meme

*LengyelB ír egy combos listát a twitch moderátori feltételekről de a fórum kimarad
*a fórumon való több évi baromságokra válaszolás és segédkezés
image

4 Likes

Az hagyján, de még a nevük se ment helyesen.

2 Likes

Azért nem lő felé sokat a tapasztalt moderátor írásképe sem… :smiley:

Ja de amit nem mondtam, viszont lelkileg kicsit segít!
Mivel moderátor lettél, ezért azokat akik beszólnak neked, TimeOut-olhatod vagy simán BANnolhatod!
aztán jönnek fórumra, hogy nem ís úgy volt!

3 Likes

Akinek esze van, az Twitch chaten nyal be privátban egy másik moderátornak. Én így kerültem anno vissza VNK által, miután Azmo banolt XD

1 Like

Látom a módosítást a hozzászólásodban :smiley:
De nem az volt a kérdés, hogy hogyan lehetsz a TheVR fórum moderátora!
De leírhatom azt is!

1 Like

Ezt is hogy szeretem, mikor valaki biztosan tudta hogy ki bannolta, pedig általában rosszul tudta!
Van egy beszélgetés ahol ott az összes mod meg a srácok, és ilyeneken nevetgéltünk miközben ment a moderálás!

Amikor Jani megkért, hogy vonuljak vissza Twitch moderátorként mert túl szigorú vagyok! Akkor kiléptem abból a beszélgetésből, de mára már bánom!

1 Like

Hidd el tudom, ez teljesen egyértelmű volt :slight_smile:

Miattam nem kell, ez már lehúzható a listámról :wink: Arra reflektáltam, hogy mennyire nincs visszajelzés (a megbecsülés szót erősnek érzem, hisz’ még sem tartoznak nekünk semmivel) a fórum felé, holott mi kezeljük a twitch és a dc server által ideirányított, amúgy egy kereséssel megoldható baromságokat. (ezzel amúgy egy csomó bant megelőzve “mit gondolsz erről a perifériáról” és társai kérdéssek szűrése által.) De az is lehet hogy elfogult vagyok és fele ekkora szerepe sincs a csatorna életében a fórumnak :man_shrugging:t2:

2 Likes

Van egy kis félreértés. (Nem tudom Family Guy mennyire van meg) mi csak csicska modok vagyunk :laughing:

Rendes moderátor csak manuális beállítással lehet valaki.

3 Likes

tudom, írja is az üzenetben a fórum hogy önmagadtól jelölődtél ki, örülj a fejednek

1 Like