Hol lehet jó minőségű egyedi pólót rendelni internetről?

Tegnap jött meg a póló pamutlaborból amit rendeltem (Rick and Morty-s) És teljesen elégedett vagyok! A vevőszolgálat elképesztő! Mindenhol ilyennek kéne lennie! Kedvesek, figyelmesek. Hétfőn délelőtt adtam le a rendelést, írták 2-10 napig teljesítik a kiszállítást, írtam, hogy a póló születésnapi ajándék lenne, és nem e lehetne, hogy péntekig ideérjen?! Kaptam a választ, hogy elsőbbségivel, felár nélkül a póló úton van. A minősége szerintem kiváló!

Pamutlaborból rendeltem Agymenők pólót kb 1.5 éve, azóta sincs baja, nyilván veszített a színből, de melyik pólóm nem :slight_smile:

Sziasztok.
Én még nyár elején rendeltem 2 pólót innen: www.printfashion.hu
Minden rendben volt, gyorsak voltak és a pólóval is nagyon meg vagyok elégedve.

Én a pólóműhelytől vásároltam legutóbb és bár sokat kellett rá várni, a minőség verhetetlen. Mintha teljesen az anyagban lenne a minta, szinte elpusztíthatatlan. Póló rendelés és pólónyomás egyedi kivitelben is szitázva Ja és ingyen szállítják ki!!

A Pamut Labort én is ajánlom maximálisan. Kimaxolták, hogy elégedett legyek. 2 éve jó barátomnak rendeltem tőlük. A mai napig kifogástalan! Az anyagszálakba teszik a mintát, nem az anyagra rá. Kifogástalan.