Hol szerezhető be Magyaroszágon a rift+touch legjobb áron?

Szólj, ha találsz az EUn belül, és hogy hol, mert én is most rendeltem meg a packot, de sensor sehol sincs, sőt azt találtam, hogy még az Amerikai Amazon is csak május óta árulja. Annyira nem zavar, később is ráér, de azért jó lett volna mindent egyszerre az akció keretében… Rendelek még egy Logitech G920 kormányt váltóval, és egy USB kártyát a rift és touchon(és az extra sensor ha találok) kívül, és még így is olcsóbban jön ki, mintha itthon vennék egy viveot, nem semmi

Amúgy vicc hogy az elektronikai termékek mennyivel olcsóbbak külföldön. Akármilyen témában kerestem (drón, fényképező, VR headset), simán tudsz 100k-t spórolni, csak azon hogy nem itthon veszed. Kész röhej szerintem.

Hát igen. Csak rá jön a faxom itthoni áfa + a szállítás. És néhány esetben még így is jobban járunk, mint például most.

Sok itthoni kereskedő nyerészkedik ezeken. És nem 6-5K-t keresnek egy terméken mint általában, ha nem 20-30 -at. Elég durva.

20-30-at? MediaMarktban 250 000 csak a Rift controller nélkül. Igaz áfával de akkor is durva.

Amúgy azon gondolkodom, hogy külön szenzor helyett veszek még egy touchot mert a napokban már másodszor ütöttem bele a szekrénybe a jobb oldalit :smile: Igy meglesz a 3. szenzor és tartalék controller.

Közben kipróbáltam, hogy szembe helyeztem a 2 szenzort, egész jól működik, teljesen körbe lehet fordulni. Bár sokkal pontatlanabb így és a kép is ugrál néha kissé. De játék közben ha nem kell precízen célozni akkor nem venni észre. Mondjuk csak 2.0 USB hosszabbítóm volt, az sem tesz jót neki. Majd beszerzek egy 3.0-t.

A plafonról lógattam a zsinórt, hogy rendesen körbe tudjak forogni de inkább a nyakam köré tekeredett. Aggódom, hogy egyszer megfojt. :smile: Nem lenne jó a híradóban szerepelni mint a Rift első igazi áldozata. Jönnének, hogy itt a Skynet meg minden :slight_smile:

Jah, majd erre is rácuppannak a kereskedelmi tv-k… “Egy VR headsetel akasztotta fel magát…” szalagcímmel. XD

Amúgy nem hülyeség amit mondasz, itthon használtan láttam szenzort 37K ért, pont ennyibe kerül magában a touch amazonról szállítással, mindennel! :smiley:

Nekem még sajna várni kell a riftre is, azt irja az amazon csak 28.-án fog megjönni, ami a poén az egészben, hogy a touch előbb ide ér kb egy héttel, mivel azt már feladták ma. Majd nyomogatom egy hétig… :stuck_out_tongue:

Alza-hu-n 17790 + ÁFA de sajna mindegy mennyi ha sosincs raktáron. Lefoglaltam egyet de már a 4. levelet kaptam amiben tolják a kiszállítás idejét. Jelenleg augusztus 4. az ígéret.
Ha utána sem lesz belőle semmi akkor tényleg touch dobozból lesz. Max felrakom a netre a konrollereket hátha valaki már összetörte a sajátját.
Amúgy Amazonon is van pár kontroller eladó szenzor nélkül. Gondolom hasonló okból kifolyólag.

Na ezt jó tudni! Nem is annyira drága 22 ért.

Megpróbálom lefoglalni én is, aztán vagy lesz, vagy nem. :smiley:

A kontroller eladás is jó ötlet. Főleg ha majd vissza megy az alap ár. Lehet még vissza is hozza az egész árát!

SZERK: Nincs vissza út, kifizettem. Szállítást nem írnak, de ha tényleg 4. körül jön az még belefér.

Nincs semmi többlet költség. Amerikában szokás az inkább, hogy az adót nem illesztik bele a feltüntetett árba.

Köszi!

Megrendeltem már amazonról. Sokkal nem volt drágább, és házhoz jön! :slight_smile:

Már csak abban reménykedek, hogy a 3. szenzor is megjön az alzától.

IT’S ON 1 hét gyerekek és itt is van feleáron :stuck_out_tongue:

@zelfacsizi Ha megkérdezhetem honnan rendelted(mármint melyik amazonról), mennyi idő alatt jött meg és mennyi volt így összesen?

A nyári akció keretében rendeltük öcsémmel. (úgy tudom már nem él az akció) 400 EUR volt a Rift+Touch.
Erre rájött a magyar áfa így amit összesen fizettünk az 479 EUR volt ami 156eFt.
A német amazonról rendeltük (amazon.de), és pontosan 1 hét alatt jött meg. Hétfőn rendeltük és ma 11kor vettem át :slight_smile:
Remélem segítettem.

Köszi :slight_smile:

Üdv a klubban :slight_smile:
Ha belebotlasz valami jó VR játékba oszd meg velünk a címét légyszi az alábbi topicban! - köszi!! :slight_smile:

Nekem még egy hét, sajnos kifogyott a készlet. De azért vannak olyan rendesek, hogy elküldik előre a touch-ot… :stuck_out_tongue: Majd nézegetem, vagy valami.

Itt van még egy érdekes infó: LINK

500 dodo lesz a rift a nyári akció után! Szóval a magyar viszonteladók is jó lenne ha vissza vennének az árból, mert senki nem fog itthoni áruházban riftet venni, ha közben külföldről sokkal olcsóbb!

Szerk: Kérdés: Melyik futárszolgálat hozta? Küldtek valami értesítőt, hogy mikor jönnek?

Mi a rák, tegnap még fent volt, ma elhatároztam hogy megrendelem, erre nincs fent :DD wtf?? :smiley:

Szerintem túl vállalta magát az amazon, elég erősen… Remélem 21. megjön az utánpótlás, de szerintem az is csak arra lesz elég, hogy kiszolgálják a már megrendelteket… Gondoltam hogy ez lesz, még jó hogy időben rendeltem.

Szia! Az amazonon csak nap volt írva hogy mikor érkezik meg illetve nyomon követés van. Nem a posta hozta szerintem valami saját futárszolgálat lehetett. Nem találkoztam még velük.
Nekem 11:20 ra hozta meg mert azt mondta valahol itt a közelben volt a raktár és rögtön itt kezdett. (újpest)
Annyi hogy telefonszámot ugye meg kellett adni azon fel is hívott hogy megérkezett.

Köszi! :slight_smile:

Nekem szerdára írják hogy jönnek a touch al, a riftet meg még nem adták fel. :frowning:
Remélem jöv hétre az is itt lesz.

Nekem mára hozzák elvileg 8-10 között. Trans o Flex hozza mint alvállalkozó.
Csak egy jó tanács. Ha alvállalkozó hozza a csomagot, ToF vagy DPD, akkor mindenképpen ellenőrizzétek le hogy a csomag bontatlan-e. Az alját is. De igazából ez minden csomagra érvényes :smiley:

EDIT.:
Oh jeee. Its ON!!